Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sta? Nije joj on valjda...? E jebiga. :( Gde bese on, u DHSS-u? Ili je on bio neki javni pravobranilac? Inace, sa ovim sto je sad pricala oko homofobije je jos vise porasla u mojim ocima. :wub:

Link to comment

Ovaj Jeremićev klon je inače i bio glavni tehnički pregovarač za NIS.Inače je basista grupe GBB.MP bi mogao nešto malo više da zna o njemu.A povodom NIS-a:Borko Stefanović pregovarač za NIS,pa vi sada vidite zašto je postignuta tako niska cena.Pogodite ko je Borko na ovoj slici!y185196630734413004_2.jpg

Edited by Jerry
Link to comment
Ovaj Jeremicev klon je :yucky:
Zakačih 5 minuta Utiska sinoć i meni je utisak nedelje ovaj baja. U prvi mah sam pomislio da je u studiju Jeremić koga su malo izujedale pčele! Jebote, isti pokreti, mimikrija, grimase, izgovor, mlataranje rukama, intonacija, anglicizmi... isti! Mogu da zamislim facu nekog diplomate kome na sastanak dođu Jermić & Jeremić XP, pa malo priča jedan, malo drugi!
Link to comment

ja sam gledao reprizu. da ne znam nista o istoriji dacica i spsa, i da glasam samo na osnovu izjava i ponasanja od kada je formirana vlada, ja bi pre glas dao dacicu nego tadicu. to ne govori nista o dacicu, ali govori mnogo o tadicevom dsu. zelim im sto skoriju propast na izborima.

Link to comment

Reci to dvared sinko. <_< Pobednički utisak je bio BB Tadić sa molim vas nije trenutak za aplauze hoću ozbiljno da govorim, meni je najjači utisak, u pozitivnom smislu, bio snimak iz Gradske skupštine BG, gde su radikali okružili Alimpića a onog drugog lika polili čašom vode u finalu (taj momenat je teško opisati treba videti prosto).Sarapina emisija je još jednom ušla u konkurenciju sa 1 jakim biserom - na Batićeve pridike kako je DSS policija hapsila ljude, to jest Džajića, 1 fudbalsku legendu, pred kamerama, i kako se to nigde u svetu ne radi, šormaz odgovara: Nije tačno, Majkl Džekson je hapšen pred kamerama, upravo na najvećim zvezdama se daje primer, ali neću da komentarišem pošto je istraga u toku.

Link to comment

ko je ovaj sajko? slozio je pricu da nismo mi svi cisto muskarci ili zene, nego da je u pitanju kontinuum, pa da najmanje ima onih cisto muskih i cisto zenskih. prica o muskim i zenskim osobinama.... :huh:

Link to comment
ko je ovaj sajko? slozio je pricu da nismo mi svi cisto muskarci ili zene, nego da je u pitanju kontinuum, pa da najmanje ima onih cisto muskih i cisto zenskih. prica o muskim i zenskim osobinama.... :huh:
carski! ima neka teorija prema kojoj ispoljavanje 'zenskih' odnosno 'muskih' osobina ne potice od biologije nego od pritiska drustva.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...