Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

56 minutes ago, steins said:

Ako se ovo nastavi glasam za SNS iz čistog inata

 

Baš ćeš ih zajebati. Jedni se bore za cenzus, drugi neće preći 500 glasova, a treći su najgori ološ koji je ova zemlja ikad imala :)

 

Jedva čekam da gledam, btw. Sa Seržom se nikad ne zna šta će izaći, gledao ga malopre kod nekog lika nešto 15 minuta, iznenađujuće norrmalan, ali ipak kao zabavu preferiram nastupe pod drogama. :D

Link to comment
 
Baš ćeš ih zajebati. Jedni se bore za cenzus, drugi neće preći 500 glasova, a treći su najgori ološ koji je ova zemlja ikad imala [emoji4]
 
Jedva čekam da gledam, btw. Sa Seržom se nikad ne zna šta će izaći, gledao ga malopre kod nekog lika nešto 15 minuta, iznenađujuće norrmalan, ali ipak kao zabavu preferiram nastupe pod drogama. [emoji3]
Boli me baš dal ću ih zajebati. Ovi opozicioni rerardi na svim frekvencijama mi dovode do pucanja aneurizme

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
2 minutes ago, steins said:

Boli me baš dal ću ih zajebati. Ovi opozicioni rerardi na svim frekvencijama mi dovode do pucanja aneurizme

 

Kakvi god da su, možemo da sanjamo da su na vlasti obojica (što bi značilo da AV nije). Al neću ja da ti pričam nešto što znaš i sam. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Nikad zabavniji "Utisak nedelje", steta sto me zena na kraju otera od televizora jer ne moze ovo sranje da gleda. Knjige i knjige ce se pisati o ovom intelektualnom sunovratu politike u Srbiji, nece biti lako objasniti buducim generacijama brzinu tog sunovrata.

 

Sergej Trifunovic je izuzetno glup covek. Sve drugo na stranu, mislim da sam tek veceras shvatio koliko je taj covek glup.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

Nikad zabavniji "Utisak nedelje", steta sto me zena na kraju otera od televizora jer ne moze ovo sranje da gleda. Knjige i knjige ce se pisati o ovom intelektualnom sunovratu politike u Srbiji, nece biti lako objasniti buducim generacijama brzinu tog sunovrata.

Tek sam sad sela i pustila iz početka, kakav si tizer sad bacio! 

 

P. S. Valjalo bi neki subtitle da ide kad Sergej govori, ja njega sa velikim naporom razumem šta priča. Kakav je to glumac koji nema elementarnu dikciju... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...