Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sergej i Radule bili za bojkot, a Vukadinović branio stavove ovih što bi na izbore. Posle mesec dana zamenili uloge kao na časovima glume.

Ludilo emisija.

 

 

Link to comment
Just now, gagilija said:

Ja sam gotivila Radula do onih gitara...ono što je pričao mi je bilo suvislo. I glasala za njega onomad.
Zašto tj. Šta se njemu desilu da toliko flipne?


 

Dobio finasijera iz USA, okrenuo politiku na nešto neverovatno - antivax, ravna zemlja, nema evolucije - kako bi privukao ljude koji ne izlaze na izbore, i koji su margina...

 

Na to bi još možda i prebacio cenzus, da se broji regularno... Ovako, mrka kapa...

Link to comment

Ovo je jadno. Jedino jadnija je ona kretenka na pinku :isuse:
Ako se ovo nastavi glasam za SNS iz čistog inata

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
Just now, steins said:


Ako se ovo nastavi glasam za SNS iz čistog inata


 

Ako izlazis, onda samo prekrizi iliti "beli listic" da podignes cenzus za 3%.

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Dobio finasijera iz USA, okrenuo politiku na nešto neverovatno - antivax, ravna zemlja, nema evolucije - kako bi privukao ljude koji ne izlaze na izbore, i koji su margina...

 

Na to bi još možda i prebacio cenzus, da se broji regularno... Ovako, mrka kapa...

On je flipnuo ranije, kad su ga napali za onaj porez u Americi, tad je krenuo da kenja o zaverama Nemacke...posle se ovo samo nakalemilo...steta, i dalje mislim da je u ovoj gomili diletanata on neko ko ima neku vrednost, znanje, sposobnost...steta samo sto je lud.

Link to comment

Ovaj argument oko 5000 potpisa na nbgd-u je, ukoliko se ispostavi kao tačan, krunski dokaz da su fejk. Nije da ih nije bilo dovoljno i do sada, ali ovo je baš previše.

Link to comment
Ako izlazis, onda samo prekrizi iliti "beli listic" da podignes cenzus za 3%.
Ne mogu, u pola sata su mi ogadil iopoziciju

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
4 minutes ago, Tutankamon said:

On je flipnuo ranije, kad su ga napali za onaj porez u Americi, tad je krenuo da kenja o zaverama Nemacke...posle se ovo samo nakalemilo...steta, i dalje mislim da je u ovoj gomili diletanata on neko ko ima neku vrednost, znanje, sposobnost...steta samo sto je lud.

Mislim da se još neko vreme držao, i kad su počeli napadi...

 

A onda je dobio napad manije veličine, da se neka Namačka bavi njim, jer je on jako važan, i polagano flipnuo do O'Bannona i alt-righta... Jbg, kad je pravio program pre 4 godine, to je izgledalo razumno sa nekim rupama, ali dosta fino i koherentno, spram ostalih... Delovalo je da ima i entuzijazma među ljudima koje je okupio...

 

A onda su ga razbili, prvo na lokalu, onda na repulici, onda Rujević, i ode Radule u majčinu...

Link to comment
6 minutes ago, keitel said:

Ovaj argument oko 5000 potpisa na nbgd-u je, ukoliko se ispostavi kao tačan, krunski dokaz da su fejk. Nije da ih nije bilo dovoljno i do sada, ali ovo je baš previše.

+1

dosta je to jak dokaz

Link to comment
6 minutes ago, keitel said:

Ovaj argument oko 5000 potpisa na nbgd-u je, ukoliko se ispostavi kao tačan, krunski dokaz da su fejk. Nije da ih nije bilo dovoljno i do sada, ali ovo je baš previše.

 

Što je to bitno, jel ne izlaze na NBG?

 

 

 

Čekaj ova budala je rekla Juriću “gde ste vi bili?” Isuse majko

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...