Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nisam gledao zadnjih par nedelja, posto nisam karakter da prebacim kad krenu predlozi, a opet koja je poenta ne gledanja svih pinkova, hepija i ostalih studija Beeee, osim da se izbegnu sve one vulgranosti i bezocne lazi ljudi koji nas prave budalama 10 godina.


Po lajnapu bih rekao da je ovo poslednja emisija pred letnju pauzu...Sergej ce se preznojava i ceska, Radule da gladi bradu, a Djoka Vlah da trtlja sav usplahiren "uzgred budi receno" na lalinskom...Bolje da su poslali Hanicu :fantom:

Link to comment

Za cije babe zdravlje dovodi raduleta? Koliko ima on glasackog tela? 0.00001%? 

 

I pored toga sergej na drohama i ovaj smarac od nazovi analiticara. Ko ce ovo da gleda.

Link to comment

Ja sam se ovih dana iznenadio nekoliko puta, pošto mi je više ljudi reklo će da glasaju za Radulovića, a nikada ne bih pomislio da su sada u tom fazonu i prilično sam siguran da ih izbori na kojima je on dosad učestvovao uopšte nisu zanimali.

Privukao je novu publiku u poslednje vreme.

Link to comment

Balkaninfo i slični su izuzetno uticajni mediji među određenom grupom ljudi,a Radule je sada u toj priči.Ne verujem naravno da će preći cenzus,ali neće se baš obrukati.

Link to comment

radule je postao trumptard, a mislim da ne postoje gori ljudi od trumptarda van amerike, to je cisto zlo. 

Link to comment
18 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

radule je postao trumptard, a mislim da ne postoje gori ljudi od trumptarda van amerike, to je cisto zlo. 

zar nije njemu stiv benon finansijer? 

 

sto se trampove popularnosti u srbiji tice, sasvim je pirodan put o lozenja na seselja ka lozenju na trampa. bilo bi cudno da nije popularan. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...