Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 minutes ago, Jumanji said:
23 minutes ago, bradilko said:
ima li neki strim da se to gleda?

Tek za 2-3 dana na yt, ne znam kada tacno izlazi

ma promenio kablovsku i sad nema nova s i n1. 

u svakom slucaju hvala na infou

Link to comment

Zabolela me glava od ove trojice palih s Marsa. Polako dolazim do toga da teze moze da me iznervira mafijaska vlast u Srbiji od ove "intelektualne elite" koja toliko ne zna gde je posla i gde je dosla da ne razume cak ni osnovni politicki koncept da izbori nisu za politicke stranke vec za gradjane.

Link to comment
18 minutes ago, harper said:

Zabolela me glava od ove trojice palih s Marsa. Polako dolazim do toga da teze moze da me iznervira mafijaska vlast u Srbiji od ove "intelektualne elite" koja toliko ne zna gde je posla i gde je dosla da ne razume cak ni osnovni politicki koncept da izbori nisu za politicke stranke vec za gradjane.

 

Moze jedno ozbiljno pitanje? Recimo da si odgovorio "moze"

 

Kad bi ti neko ozbiljan ponudio da radis u Vladi Srbije (u nekoj vlasti koja ti je iole bliska), da li bi prihvatio uz garancije da ces imati slobodne ruke da cinis sta god mislis da treba? Nebitno da li je to ministar, poslanik, savetnik, drzavni sekretar...

Edited by Milosh76
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

 

Moze jedno ozbiljno pitanje? Recimo da si odgovorio "moze"

 

Kad bi ti neko ozbiljan ponudio da radis u Vladi Srbije (u nekoj vlasti koja ti je iole bliska), da li bi prihvatio uz garancije da ces imati slobodne ruke da cinis sta god mislis da treba? Nebitno da li je to ministar, poslanik, savetnik, drzavni sekretar...

 

Ne, zato sto bismo i ja i taj koji mi je obecao da bih u ovakvom sistemu imao slobodne ruke znali da je to prazno obecanje. Radio sam ja povremeno za razna ministarstva, ne u Srbiji, i znam da je raditi u takvom okruzenju veoma kompleksno, cak i u onim sistemima sa pravilima koja se dosledno postuju i institucijama u kojima postoji red. U sistemu kao sto je nas, gde se postuju samo pravila arbitrarnosti vodje a hijerarhije su privatne, ne postoji nacin da se bilo sta uradi valjano. Cak i kad se zadesi slucajno da neko odeljenje u nekom vladinom telu radi svoj posao korektno, rezultanta tog rada udje u siri sistem koji je jako brzo kompromituje ili zloupotrebi. Najprostije receno, ovde kod nas se ne radi u vlasti vec se radi za vlast, a motiv ti na kraju uvek odredi karakter posla.

Link to comment
12 minutes ago, James Marshall said:

Olja i tri praseta, dva luda i treći smarač u pizdu materinu

 

Prebaci sliku i ovih par komentara na temu o Utisku...

Link to comment

ludacka enerrgija vs ludak vs vlah prolaznik- provod zagarantovan...

 

koga li ce masnokosi narkoman da dovede da im parira ???

Link to comment

Histrionicar Sergej i pomahnitali Radule naspram nemustog Djordja...kao vadjenje zuba. Mozda Olja uspe da nesto uradi s toliko materijala, ali sve je samo u prilog Avu i to me uzasno zivcira. Ne znam da li mi je vise zao ili me ljuti sto opozicija (makar szs, sergej) sta god uradi ili ne uradi, ide direktno u korist Vucicu. Ako nista drugo onda da seiri. Gledacu ipak jer sam mazohista.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...