Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Skoro da sam zaboravio da su ikada zvali..

 

A sad se pitam sta su cekali do ove veceri. 

 

Tuga jebote. Ne mozes da se izolujes od njih.

Link to comment

Ajde ajde, pa ovoga je bilo jos na B92 :D 

 

Meni je malo bilo zao sunjer boba kako ga je napala olja, kao da je ubio boska. 

 

 

Link to comment

Nesto sto je Dzeremaja rekao veceras mi je zaparalo usi..

 

Kaze "Evropa ce u narednih godinu ili dve skoro u potpunosti prestati da uvozi robu iz Kine". 

 

Hrabra izjava..ne znam da li je poceo da prati Zeljka Pantica..ali, hrabro za njegovu poziciju.

Link to comment

Kakav povratak časnog i stručnog Vuka, uz gospodsko bacanje Boška pod autobus 🇷🇸  Ništa novo, inače, sem urnebesa dva pogubljena matora bota na telefonskom uključenju, pošto su mlađi kadrovi angažovani na tviteru.

Će da vidimo za Vukova geopolitička predviđanja, no njegovo opravdanje za ćutanje od dva meseca, dok su za to vreme Ponoš i Aleksić istupali u javnost je wtf. 

Link to comment
3 hours ago, Zabalujev said:

 

Će da vidimo za Vukova geopolitička predviđanja

 

šta kaže vučina?

Link to comment

Potpuno je nebitno da li ce do toga doci ili nece. Svi su se slozili da na ovim izborima vlast nece biti skinuta a kao neko iz IT industrije mogu da kazem da je ovoj vlasti samo na pameti kako da uzme jos para tamo gde ih ima. Kakvo crno razmisljanje o nekom nasem strateskom razvijanju odredjenih grana. Propusticemo ovu priliku ko i sve ostale do sada.

Link to comment

Ma Srbija nije ni bitna..budali das u jednu ruku milijardu a u drugu projekat kako da od milijardu napravi deset milijardi..i on ce opet da zavrsi u pecenjari i medj pevaljkama. To je Srbija.

 

Ukoliko bi se to ostvarilo..ili bar imalo naznaka da se ostvari..to bi bio ogroman iskorak za euro industriju. Toliko ogroman da mi deluje nemoguce. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...