Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ozbiljno, bio sam se zabrinuo za Jeremićevo zdravlje. Nikola Tomić lepo tvituje i bloguje, ne znam čime se bavi nakon što je izašao iz Ringijerovih medija?

Link to comment
On 12.5.2020. at 19:32, Paul Gompitz said:

Taj Srdja je pravi primjer sektaskog medjudoktorskog vrana vrani oci ne izvadi principa. 

 

+1

 

A ni Radovanović nije mnogo daleko, nikad nećemo čuti da se iko od njih posere po Nestoroviću.

Link to comment
On 11.5.2020. at 9:06, steins said:

Odličan utisak, olja ne može da izadje na kraj nikako sa njima emoji1.png

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

 

Nije mogla zaista zato što su sva trojica nastupili kao uigrana ekipa, zajebala se, mislila ovaj prvi je režimski, drugi je fin, treći je opozicija.

Link to comment

Hajde da ne brkamo lončiće. Nestorović je ludak koji priča o vanzemaljcima plavih očiju.

Srđa u slobodno vreme snima naučnu* emisiju Solaris na RB2. Ima mp3 pa ko hoće neka sluša.

Najgore što za Srđu može da se kaže je da je štreber, a u stvari je sve najbolje čemu možete da se nadate od doktora i mnogo više. 

 

*naučnu, ne "naučnu" kao Nestorović, Deretić i slični, nego baš suprotno.

Edited by Cyan
Link to comment

OK, ali 'ajde da čuješ finog Srđu da se, ne dao bog, na bilo koji način zameri Nestoroviću. Imao je u emisiji neku rečenicu, da se eventualno, a da je Nestorović profesorska legenda, uz razumevanje za različite strukovne stavove, možda u nečemu ne bi baš uvek složio sa njim.

 

Porazno.

 

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

То би се могло и очекивати од љекара, њихови кругови су најбољи примјер за паролу "врана врани очи не вади"

Link to comment
1 hour ago, Cyan said:

Najgore što za Srđu može da se kaže je da je štreber, a u stvari je sve najbolje čemu možete da se nadate od doktora i mnogo više. 

kao lekar možda leči,

kao čovek baš i ne.

uvlakast.

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

kao lekar možda leči,

kao čovek baš i ne.

uvlakast.

 

Negde ih i ne osuđujem. Oni kad pogreše desi se da bude mrtav čovek, a svako ponekad pogreši u onom što radi. Zato valjda i ta njihova prenaglašena solidarnost.

Link to comment
8 hours ago, Anonymous said:

 

+1

 

A ni Radovanović nije mnogo daleko, nikad nećemo čuti da se iko od njih posere po Nestoroviću.

 

Radovanović se itekako posrao po Nestoroviću u novom Nin-u. Inače je sve vrijeme otvoreno pričao šta misli, osim u ovoj emisiji.

 

Link to comment

Oko ovog nezameranja[emoji769] ima dosta i do Olje koja ih dovede i stavi im do znanja da im je namenila "uloge"...
To napravi grč kod gostiju i tako...

U prošlom UN gde ih je, čini mi se, bilo četvoro, na kraju emisije kad su doktori izabrali onaj zadnji utisak, ona je besno uzviknula:
Treba da me častite što sam stavila ovaj zadnji utisak da možete za njega da glasate, a ne za ove sa Vučićem!
Opasno bezobrazno, "ja sam zamislila kako će ovo da teče i što vi sad ne pratite zamisao..."



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...