Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gosti Utiska nedelje biće: Nenad Čanak - predsednik LSV, Slobodan Samardžić - potpredsednik DSS, Tomislav Nikolić - predsednik SNS.
obecava, nakon duzeg perioda...
Link to comment
Ne rise da je to rekao? :o
da.. :lol: bile gotove reklame, kadar iz studija, ovi ne kapiraju da su u programu. toma nešto kašlje, krklja, a onda kaže navedenu rečenicu.... :lol:
Link to comment
Jesi vojvođanin, al si dobar čovek.... :huh:
Uvreda Vojvodjana, i priznanje da je politicki neprijatelj dobar covek :o Mediji bi ga mogli rastrgnuti zbog ovoga...Za one koji ne prate, ovo je Toma rekao Canku ne znajuci da su u programu.
Link to comment
Ne rise da je to rekao? :o
To je rekao Toma, ali u neformalnom razgovoru, misleci da jos nisu ukljuceni u studio. Samo, ne bih to uzimao za nesto strasno. To mi deluje kao da je Toma u sali prihvatio na sebe ulogu koju Canak namece velikosrbima kako za sebe misle da su arijevska rasa, pa eto sad on sa visine gleda na Canka Vojvodjanina.Jeste da sada ispada da branim Tomu, ali nekako mi je glupo od ovoga praviti bauk. Edited by nixolaus
Link to comment
To je rekao Toma, ali u neformalnom razgovoru, misleci da jos nisu ukljuceni u studio. Samo, ne bih to uzimao za nesto strasno. To mi deluje kao da je Toma u sali prihvatio na sebe ulogu koju Canak namece velikosrbima kako za sebe misle da su arijevska rasa, pa eto sad on sa visine gleda na Canka Vojvodjanina.Jeste da sada ispada da branim Tomu, ali nekako mi je glupo od ovoga praviti bauk.
vrlo moguće da si u pravu. svi oni su u poprilično dobrim odnosima kada se kamere isključe, odnosno kada nisu u programu.ali, čovek ima takvu reputaciju koju je zasluženo zaradio, tako da ga treba malo pročačkati za ovo...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...