Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jel bio golub ili sam podetinjio i odlepio? Tad kad krenu da pricaju o politickoj korektnosti bi trebalo..

Edited by Buck Naked
Link to comment

E da, sto se tice prdeza, u opste nemam pojma sta se desilo. Danas, dok sam gledao reprizu, tacno u tom trenutku (kad je trebao da bude the golub) desio se mali glitch, znate ono kratko seckanje slike i zvuka na ovim kablovskim kanalima. Ali, tacno u tom momentu.

Link to comment
E da, sto se tice prdeza, u opste nemam pojma sta se desilo. Danas, dok sam gledao reprizu, tacno u tom trenutku (kad je trebao da bude the golub) desio se mali glitch, znate ono kratko seckanje slike i zvuka na ovim kablovskim kanalima. Ali, tacno u tom momentu.
veran to iskusno pokrio :D
Link to comment
Veceras jednoumlje u emisiji. Sve BoTinci. Preskacem.
Bilo je podnošljivo za gledanje. Neočekivano, ali je tako. ;) Sonja Liht je izbacila par pametnih ideja i zaključaka, uz omanju nesigurnost.Bakić je uglavnom kotrirao Olji, po mom sudu dosta argumentovano, a ona je penila pokušavajući da relivitizuje stvari i svede ih na tipičnu Bečkovićevu meru.A o ovom istoričaru ne trošim reči, jer ako je ovakav istoričar, sa kakvim se stavovima frljao večeras, onda kuku lele.
Link to comment
bakic je uvek bio ok ali olja je definitivno prsla ... pokusava da poredi ili sta vec ono sto je rekao ilic i to sto mu je canak rekao da je dripac
jes da su joj emisije žešća dosada postala ima dobrih 2 godine već, i da je potpono potrošeno sve to, no mislim da često ovde preterujete u kritikama poput ove. ne mora da znači da je prsla, meni zaista u većini slučajeva deluje da se namerno naivna pravi, ne čine mi se takva pitanja kao plod neke njene znatiželje i ličnih stavova... nego tako bzvz paralele i "a što može ovaj ovo a ne onaj ono" se mogu čut' okolo svuda... mase zaista i ne vide, i ne kuže puno razliku između veljinog šovinizma i čankovog rečnika, pa eto i olja, kao neko kome se dugo prigovaralo da ne zove obične građane u emisiju da i oni kažu koju, govori, eto, mesto tih običnih građana :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...