Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Poduzi, socni ali bolesljivi, mitraljeski, sa reziduama, izvesno.Fazon je sto su tada pricali o politickoj (ne)korektnosti, i ja u prvi mah bio ubedjen da to ovaj tip namerno radi kao neku umetnicku provokaciju, jebem ga, jer se bas izmakao u stranu da stvori prostor prdezu (i oduvao Arsenijevica). Ali kako je onda kamera brzo pobegla, reku, nije dobro. Dezulovic tad malo zastao sa pricom, ali odmah iskusno nastavio kao da se nista nije desilo, kamera zatim brzo otisla na Oljinu facu na kojoj se osecalo nesto cudno i da nesto nije u redu. Sve u svemu, spektakl koji nikada necu zaboraviti. E sad, ako je sve plod mog bolesnog mozga..

Edited by Buck Naked
Link to comment
ja ne mogu da verujem. gledam emisiju svake nedelje, ali sada je dotaknuto dno.
pa sto gledas onda? mazohizam ili...?ja odgledala 1 scenu u gostima, nije bila ta s prdezom.
Link to comment
a lepo sam se zareko da neću na novom elce deu da gledam olju da mu ne ureknem pixele..i evo sad..
ja bi na tvom mestu prebrojao piksele da li su svi na mestu i da li ima mrtvih i ako je prdez nacinio stetu, reklamiro koliko vec ranom zorom dok se sutra ne sjate hiljade zrtava kecmanovicevog prdeza u servise da reklamiraju svoje ekrane. ej bre, eko katastrofa, treba zvati cviju i srdju popovica cool.gif
Link to comment

Procitah prethodne komentare na racun vecerasnjeg Utiska, pa, ko velim, da skoknem i vidim sta se na tu temu pise na forumu Maticne Kuce. Kad ja tamo, a ono medjutim.. Poslednji post o Utisku nosi datum 26.januar. :blink:

Link to comment

Vido i ja to da su matičari ni mukajet. A sve u potrazi za odgovorom na pitanje da li sam video i cuo to sto mislim da sam video i cuo, ili je zaista ceskao mikrofon..A o cemu su ono pricali?

Edited by Buck Naked
Link to comment

pa i arsenijević ti je loš istomišljenik vala.olja:"da l' bi imao problem sa tim da kažeš glasno i jasno da je haradinaj zločinac" (il kako je već išlo to pitanje)arsenijević: "pa znate, haradinaju su prethodili neki drugi, a ja sam u svojoj kolumni u politici pisao o tome kako kosovo nije srbija i dobio sam 400 komentara na sajtu što se u istoriji politike desilo nije" :mellow: naravno, i kecmanovićevi biseri su nenadjebivi:"ovi što po beogradu dižu glas protiv srba i što smatraju da su srbi za sve krivi da odu u zagreb sa svojim jugoslovenstvom, jadni glupavi i naivni svesni nisu na kakvo neodobravanje kod hrvata bi naišli koji se daleko bolje razumeju sa srpskim nacionalistima" :huh: obojica priču navode na činjenje jedne strane na koju poseban pik imaju, predvidljivi do zla boga, masivan transfer neprijatnosti od obojice štos mene tiče.dežulović je car naravno, i milina ga je slušat'

Link to comment
pa i arsenijević ti je loš istomišljenik vala.olja:"da l' bi imao problem sa tim da kažeš glasno i jasno da je haradinaj zločinac" (il kako je već išlo to pitanje)arsenijević: "pa znate, haradinaju su prethodili neki drugi, a ja sam u svojoj kolumni u politici pisao o tome kako kosovo nije srbija i dobio sam 400 komentara na sajtu što se u istoriji politike desilo nije" :mellow: naravno, i kecmanovićevi biseri su nenadjebivi:"ovi što po beogradu dižu glas protiv srba i što smatraju da su srbi za sve krivi da odu u zagreb sa svojim jugoslovenstvom, jadni glupavi i naivni svesni nisu na kakvo neodobravanje kod hrvata bi naišli koji se daleko bolje razumeju sa srpskim nacionalistima" :huh: obojica priču navode na činjenje jedne strane na koju poseban pik imaju, predvidljivi do zla boga, masivan transfer neprijatnosti od obojice štos mene tiče.dežulović je car naravno, i milina ga je slušat'
baš tako. meni arsenijević deluje kao jedan od mnogih mojih navodnih istomišljenika čiji ce celokupni politički opus svodi na ponavljanje već milion puta prežvakanih fraza, opštih mesta. Nisam ga čitao, moguće je da kao pisac sve to ume da kaže lepše i bolje. Dežulović je još 1 pokazao koliki je car.
Link to comment

hit predloga je pera grobarbaja koji je uzeo stan nekim penzosima, dao im potkrovlje iznad radnje sa grobarskom opremom (da sluze kao eksponati?), a sad planira "izgradnju" privatnog groblja - sve moze, 6 rata, na odlozeno.dezulovic - hrvat u emigraciji (po sopstvenom priznanju) je bio kul i spreman za dijalog.arsenijevic - sedi, govori kao baba - je potpuno nezanimljiv osim mozda kao primer pisca koji ne zna razliku izmedju jezika i govora/izgovora.(jel' moze neko da mi objasni sta je hteo da kaze kad je govorio o tome kako je vaznija knjizevna tema kad narod A ubije 100 X ljudi, nego kad X narod ubije 25 A ljudi)kecmanovic se mnogo lozio i ako je stvarno prdnuo, dao je najbolji komentar oljinog vodjenja emisije.

Link to comment

dežulović nema problem nazvati stvari pravim imenom, sa koje god strane da dolazile. piše o lori, oluji itd. al to ne znači da je ikad spreman sklopiti pakt sa ratkom mladićem. takođe, njegov članak o heroju haradinaju (ponukan onim člankom vanity faira) je fenomenalan. nešto na šta se arsenijević i njemu slični nikad odlučili ne bi jer je za njih sve to relativizacija počinjenog s naše strane. toliko se jadan u tu svoju agendu uživeo da i kad ga bez ikakvih zadnjih namera priupitaš o nečem iz komšijskog dvorišta, ne može a da ne dovede to u uzročnoposledičnu vezu sa 'svojima'kecmanović je naravno isti samo s drugim predznakom. od onih likova koji ne mogu o srebrenici da govore bez pominjanja bratunca, opsadi sarajeva bez stradanja srba itd. naravno, koliko skučene poglede ima vidi se po tome kako percipira hrvatsku i bošnjačku javnost iako po sopstvenom priznanju tamo nikad posle rata kročio nije.dalje, dežulović ne pravi galamu oko toga što ga nazivaju hrvatskim piscem sem ako u tome ne vidi neku zlu nameru, za razliku od arsenijevića kome je tako nešto neprihvatljivo u svakom slučaju, neće u srpski tor pa to ti je.

Edited by dillinger
Link to comment

Sad ce repriza na b92 info pa cemo da vidimo za tog goluba! :DInace, ok je Arsenijevic. Spetljao se par puta, ali je isto tako par puta i lepo rekao neke stvari. Nije Arsenijevic bas kao Kecmanovic, samo sa drugim predznakom, nego je nastupio ocekujuci ovakvu Olju. Samo se tu nije tako dobro snasao kao Dezulovic. A Boro je :kralj:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...