Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

7 hours ago, John Coltrane said:

 

Macelo je reper i kolumnista Politike (bar je bio), sta jos?
Iskreno ni ne znam kakvi su mu stavovi niti sta pise, nikad mi se nije svidjao kao pojava pa mu zato nisam ni "pruzio sansu". A mozda je momak ispravan 1/1.

 

Pitao sam iz neznanja, ne iz drugih namera.

 

У овој конкуренцији је исправан више него што је то пристојно. И воли стрипове.

Link to comment
2 minutes ago, Braća Strugacki said:

 

У овој конкуренцији је исправан више него што је то пристојно. И воли стрипове.

 

Nadao sam se nekom ubedljivijem argumentu osim da je bolji od Cede i jednog DSSovca.

Link to comment

Рекох да воли стрипове. :dry:

 

Док сам пратио неке његове емисије против дискриминације и сличних појава, имао је исправне позиције, али прошло је од тада доста времена, а неки се људи мењају, а неки опамете, тако да не бих стављао у руку у ватру, ако баш није неопходно.

Link to comment

Meni nije u sferi interesovanja™, ni njegova muzika ni njegova knjizevnost, ali ono sto sam cuo njegovih govora na prostestima i u emisijama na TV i sto sam procitao u par politickih tekstova, vise nego korektan, cak odlican. 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
48 minutes ago, Sludge Factory said:

Meni nije u sferi interesovanja™, ni njegova muzika ni njegova knjizevnost, ali ono sto sam cuo njegovih govora na prostestima i u emisijama na TV i sto sam procitao u par politickih tekstova, vise nego korektan, cak odlican. 

 

 

sasvim dobar izbor za utisak

Link to comment

Čedici kanda malko dodadno dok se priča koliko je pristojno i da li je uopšte ovoliko često predsednikovo svakodnevno pojavljivanje.

Link to comment

Ko kad hirurg otvori pacijenta sa kancerom, koji je snimljen pre toga, i znas da je kancer, svi su ti rekli da je kancer, siguran si da je kancer, pa se opet na kraju iznenadis koliki je to kancer i koliko to smrdi...apropo Cede

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...