Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

" userid="9780"] možda platio da gostuje
 
dok je Olja vodila UN na be92 uredno se svim političarima naplaćivalo sem Tadiji
Mora da je tako bilo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
21 hours ago, James Marshall said:

Jbt dokle više taj Čeda i njegova nemušta muljanja, hoće i ovdje imati nervni slom kao sa Jeremijom onomad

govno odvratno.

posebno taj njegov narativ, uvek isti, dramatičan, "svi znamo koji koji koji su to oni", to ponavljanje reči i neuspešno glumljenje đinđića po stilu govora - nikako i po sadržaju u kojem ne kaže apsolutno ništa.

prekidala bih ga nakon svake te neodređene optužbe i pitala: a na koga mislite?

 

Link to comment

Pazi, ko da je nešto teško diplomirati dramaturgiju, kako reče jedan dramaturg meni onomad, ispitni rok gledaš Fest, par predmeta iz teorije, pišeš neke drame itd. Još kad si lično dobar sa profesorima, ih... Što se Čedine diplome tiče, onomad mi je jedna njegova obožavateljka pokazala  kopije tih njegovih radova s fakulteta, uključujući i diplomski. Reče da se mnogo psuje u njima.

 

Ovo bih morao da gledam. Zadnji put sam odgledao celu emisiju sa Čedom jesenas kad je galamio na Borka na N1. Činilo mi se da ga driluje isti mag koji priprema Martinovića, a argumentacija ko da čita "i žuti su to radili" tirade sa ovog foruma. 

Link to comment

Filip David je u Utisku pre jedno 15 godina rekao da je dramaturgija mnogo izgubila Čedinim opredeljenjem ka politici. 

 

Šta će taj u Utisku, pitanje je od 100 dinara.

Link to comment

Pomislio sam da imaš problem sa njegovim stavovima....

Slično pitanje može se postaviti za većinu gostiju Utiska. Eto, npr.šta kvalifikuje Čedu da bude gost Utiska, ili bilo koje političke emisije, ako se uzme u obzir njegova relevantnost na političkoj sceni Srbije?

 

Elem, Marčelo je gostovao i u ranijim emisijama Utiska, kod Kesića, govorio na više protestnih mitinga...Budući da Olja kuburi sa gostima političarima iz određenih relevantnih partija, gostovanje Marčela ne vidim kao propust 

Link to comment

Dobar je spoj marcelo + ceda.Prsotina ce ubaciti u drugi mod, recenice ce biti krace + bonus dobije po p. majmuncina.Ko ce ga znati, mozda se krije i neka stretegija u toj glavi.Treba da dodje 

Link to comment

Pa sad, rekao bih da Olja planira da do izbora daje prostor i bojkotašima i ne-bojkotašima, sad imamo Čedu, pa ćemo da imamo Macuru itd. Ovde imamo Sinišu kao "drugu stranu", em bojkotaš, em desnica i, po staroj formuli, javnu ličnost koja ima neke javno istaknute nazore. Koliko se sećam, "tako je bilo i ranije". 

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Pomislio sam da imaš problem sa njegovim stavovima....

Slično pitanje može se postaviti za većinu gostiju Utiska. Eto, npr.šta kvalifikuje Čedu da bude gost Utiska, ili bilo koje političke emisije, ako se uzme u obzir njegova relevantnost na političkoj sceni Srbije?

 

Elem, Marčelo je gostovao i u ranijim emisijama Utiska, kod Kesića, govorio na više protestnih mitinga...Budući da Olja kuburi sa gostima političarima iz određenih relevantnih partija, gostovanje Marčela ne vidim kao propust 

 

Macelo je reper i kolumnista Politike (bar je bio), sta jos?
Iskreno ni ne znam kakvi su mu stavovi niti sta pise, nikad mi se nije svidjao kao pojava pa mu zato nisam ni "pruzio sansu". A mozda je momak ispravan 1/1.

 

Pitao sam iz neznanja, ne iz drugih namera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...