Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ali dosta s trolom, htedoh da prokomentarisem kako je zoran milivojevic bio vrlo slabo razumljiv svojim sagovornicima, zar vam se ne cini?
a bio je jasan da nemoz biti jasniji, ali je to bilo mnogo nezgodno, poshto nije bilo romantichno, pa je chovek optuzen da je hladan i da sigurno ima problema sa zenama, u smislu neprebolnog losheg iskustva. a to je taj neophodan trivijalan element :o Edited by thermal bug
Link to comment
Iritira me Oljino "a to, to, to, negde možemo posmatrati kao...".
Takozvani Ivon Jafali efekat. Meni emisija bila zanimljiva, sagovornici su imali šta da kažu. Al' dobro, o ukusima ne vredi raspravljati.
Link to comment

i ja malo gledala utisak, jedino mi taj magični ćira bio smešno-simpatičan na momente, ovo dvoje me nisu dojmili i mislim da je cela emisija bila poprilično KDP-ovski obojena. ko što napisa kingpoppins, razmatranje 1 takve teme, putem medija, ili završi kao jeftina žvaka ili u nekoj nedorečenoj duhovno-apstraktnoj sferi...tužno. ljudi, batalite i vratite se na političke teme. tu bar nema nikakve apstrakcije, a i mnogo više nam životi zavise od toga... :rolleyes:

Link to comment
a bio je jasan da nemoz biti jasniji, ali je to bilo mnogo nezgodno, poshto nije bilo romantichno, pa je chovek optuzen da je hladan i da sigurno ima problema sa zenama, u smislu neprebolnog losheg iskustva. a to je taj neophodan trivijalan element :o
znaci, bio je jasan? ja sam bila u dilemi da li je do njega, ili do njih?
i ja malo gledala utisak, jedino mi taj magični ćira bio smešno-simpatičan na momente, ovo dvoje me nisu dojmili i mislim da je cela emisija bila poprilično KDP-ovski obojena. ko što napisa kingpoppins, razmatranje 1 takve teme, putem medija, ili završi kao jeftina žvaka ili u nekoj nedorečenoj duhovno-apstraktnoj sferi...tužno. ljudi, batalite i vratite se na političke teme. tu bar nema nikakve apstrakcije, a i mnogo više nam životi zavise od toga... :rolleyes:
pa ne znam da li treba da batale, ali bi to moglo mnogo bolje.
Link to comment

Jebote, koja ekipa:

Utisak nedelje, nedelja 28. decembar, 21:00Gosti: Aleksandar Tijanić - direktor RTSDragoljub žarković - glavni i odgovorni urednik nedeljnika VremeVeselin Simonović - glavni i odgovorni urednik dnevnika Blic
:twak:
Link to comment

Nema nikoga iz kompjuteraske stampe angry.gif Dokle da mi budemo zadnja rupa na svirali...Evo, ja predlazem eminentnog novinara, koji prati AMD/ATI i predstavlja neke novije igre u PC Pressu :)

Link to comment

tijanic ponosito komentarise gledanost rts-a i pobedu serija tipa selo gori a baba se ceslja nad kursadzijama i ne secam se sta je jos pomenuo od pink bljuzgotina. kao bas napredujemo, kad je to bilo u srbiji? io ho bisogno per uno :kdp:

Link to comment
da je bar pozvala jednu od ceca, da čujemo doomsday scenario kako ga u 2009oj vidi druga srbija...
Pa ako uporedis proslonedeljnu hipi emisiju o ljubavnim nuspojavama, sa ovom neo pro DS gardom likova veceras u gostima, moze se zakljuciti da je napravljen naruceni zaokret, gde ce od jedne politicko-socijalne emisije, sve ovo prerasti u saperov reality show. Da ne zaostaje za Djilasom. Bice tu izuzimano sve vise od relnog sadrzaja, na ustrb mlake bljutave svete vodice za nedeljno uspavljivanje.
Link to comment
Je l' ovo :piggy: smrsao? Nesto se usukao, izgleda kao da gladuje. Bozicni post, sta li je?
Hej, i meni su pali u oči njegovi drastićno promeneni gabariti. Ne bih rekla da je post, niti da se sprema da degustira neko novo "mlado meso", već bih pre rekla da je u nekoj žešćoj frci lične prirode.. Nije više ni kurčevit kao obično. Ostao je na suvom, pa sad ne zna kojem budućem gospodaru da na vreme popuši, kako bi ostao u sedlu.. Biće da su ga svi izgustirali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...