Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

E dokle ce vise ovaj :rant: dssovski da se pojavljuje po televizijama. Uh, ne podnosim ga! angry.gif
Nisi jedini... Raduje smo što je idealna kombinacija za emisije ovog tipa... Bezobrazan, a glup, pa se ističe na svim poljima... Edited by radisa
Link to comment

misa brkic je lepo rekao da je ruski lobista, a ovaj to nije demantova. mada, ne treba biti ajnstajn da bi se to provalilo.

Link to comment
Nisi jedini... Raduje smo što je idealna kombinacija za emisije ovog tipa... Bezobrazan, a glup, pa se ističe na svim poljima...
misa brkic je lepo rekao da je ruski lobista, a ovaj to nije demantova. mada, ne treba biti ajnstajn da bi se to provalilo.
Nemam zivaca da gledam, valjda ce Misa da smiri malo ovo :piggy: Edited by Sludge Factory
Link to comment
Nemam zivaca da gledam, valjda ce Misa da smiri malo ovo :piggy:
Trudio se Miša, ali ne vredi... Na svako pitanje, on je ponavljao: "Mi imamo međudržavni sporazum..."... A na pitanje šta će biti ako Rusi ne urade šta piše u sporazumu, odgovor je bio fantastičan: "A šat ako sutra bude zemljotres...", "To se neće desiti..." i "šta ako zapadne banke bankrotiraju"...Zašto nema bankarske garancije: "Potpisi dva premijera i dva predsednika su najbolja garancija..."Tako glupog lobistu majka dva puta ne rađa...
Link to comment

Mislim da se on vise ni ne trudi da sakrije za koga radi. A i sto bi, kad mu ne moze niko nista (jaci je od sudbine). Evo, sad mu jedan gledalac rece: "Popovicu, pozajmi mi 10k evra, vracam ti 2000ineke, mame mi!" :lol:EDIT: pretece me kojot!

Edited by Sludge Factory
Link to comment
dugo nisam gledao Utisak i veceras pustim kad ono tema ljubav :ph34r: ...misliiiim idi u qrac...
S druge strane, bilo bi divno kad se u Srbiji ne bi svakodnevno događala sranja i kad ne bi imala dovoljno tema za svoju emisiju.
Link to comment

Čime se bavi gošća? Nisam gledala od početka.Kada uspem da razabrem šta Magični Ćira kaže, ne mogu da uhvatim smisao izrečenog.Iritira me Oljino "a to, to, to, negde možemo posmatrati kao...". Neću dalje gledati. Ali slažem se sa njom da pomenuti pisac ima stavove kao tamo negde neki stariji maloletnik.

Link to comment

Ova je valjda rediteljka i neki direktor u Narodnom pozoristu u Beogradu. Inace, emisija je klasicna trla baba lan da joj prodje dan, selo gori, a baba se ceslja, itd. Za ove je lek samo 1 Gregory House, MD.

Link to comment

Hvala Sludge Factory i kingpoppins. Lik mi nije bio poznat.

zapravo je tema nezahvalna, izgleda.
Uz ogradu da više ne gledam- moguće da je tema nezahvalna jer kad god je se neko dohvati zvuči kao da je odlučio da istrese sve poznate stereotipe pokušavajući da ih dodatno ukoreni primerima iz sopstvenog iskustva.
Link to comment
Uz ogradu da više ne gledam- moguće da je tema nezahvalna jer kad god je se neko dohvati zvuči kao da je odlučio da istrese sve poznate stereotipe pokušavajući da ih dodatno ukoreni primerima iz sopstvenog iskustva.
da. cini mi se da retko kad neka emisija, ili tekst, moze da se smatra preciznom ilustracijom 'neke' drustvene paradigme. ova je, ipak, po meni, upravo to. razmatranje ljubavi je iskljucivo: jeftino ili duhovno-apstraktno, i svako ko drzi do sopstvenog intelekta zazire od te teme (najcesce objasnjavajuci da je u pitanju duboko licni fenomen, neuhvatljiv po prirodi, otud patetican i nebitan (mada taj argument sam sebe pobija)). s druge strane, o ljubavi svako ima stav i teoriju (ok), ali skoro nikad detaljnije promisljenu. meni je to sve bas zanimljivo.ali dosta s trolom, htedoh da prokomentarisem kako je zoran milivojevic bio vrlo slabo razumljiv svojim sagovornicima, zar vam se ne cini?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...