Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ah kako je divno ovo za Kisa, tj. gest Mirjane Miocinovic. 

Nesto pozitivno i iz predloga da vidim, obzirom da ne pratim medije.

Link to comment

Svaka čast za ovo oko Kiša, ali meni je predlog 3, gde je uklopila arhitektu, nemanje kanalizacije, Vučićevo podsmevanje tome, a onda fekalije i Vesićevo ponavljanje profinih reči najbolji predlog...

 

Tačno pokazuje sav idiotizam vlasti... Koprati, deliti... Da može u sandučiće da se ubacuje, bilo bi idealno...

Link to comment

Ali to su dnevno politicke teme koje jedna drugu jedu. Mi cemo jos malo pricati o fekalijama, a onda ce nesto deseto odjeknuti i ajmo Jovo nanovo. 

Ovo sto je uradila Mirjana je ipak eksces u moderno doba Srbistana.

Link to comment

Baš na takvim temama se i dobijaju lokalni izbori. Fekalije su privremena tema za nas koji imamo rešenu kanalizaciju, ali je stalna za one koji je nemaju.

 

Verovatno bi bilo previše kada bih tražio da opozicija razmisli o takvim tričarijama.:fantom:

Link to comment
13 hours ago, radisa said:

Svaka čast za ovo oko Kiša, ali meni je predlog 3, gde je uklopila arhitektu, nemanje kanalizacije, Vučićevo podsmevanje tome, a onda fekalije i Vesićevo ponavljanje profinih reči najbolji predlog...

 

Tačno pokazuje sav idiotizam vlasti... Koprati, deliti... Da može u sandučiće da se ubacuje, bilo bi idealno...

 

+100

Link to comment
On 1.7.2019. at 3:47, ragasto said:

Baš na takvim temama se i dobijaju lokalni izbori. Fekalije su privremena tema za nas koji imamo rešenu kanalizaciju, ali je stalna za one koji je nemaju.

Delimično da. 

 

Ali samo ako problem proslediš narodnom tribunu koji že umeti da zaurla:

 

DOKLE ĆETE BANDO DA NAS KRADETE NA ASFALTU?

 

EL TREBA DECA DA NAM SE ZARAZE, LOPOVI, JEBLE VAS FONTANE?

 

itd.

 

E, tako će ih neko čuti. Tako se dobijaju izbori.

 

 

Link to comment

Nepopravljivo čemerno i porazno je što prof. Jelena Đorđević pre tačno 20 godina priča gotovo istu priču, daje iste ocene i sudove kao i pre 2 dana u Utisku nedelje.

 

 

 

Jedina i to minorna razlika je u jednom slovu; tada sPs, danas sNs

Link to comment

Dobro je u ovom klipu kad kad kaze da oni aktivisti otpora imaju sumnjive seksualne sklonosti, ogranicene na Rumunke i Bugarke. 

Edited by Joe D
Link to comment
9 hours ago, Mentalna Higijena said:

Nepopravljivo čemerno i porazno je što prof. Jelena Đorđević pre tačno 20 godina priča gotovo istu priču, daje iste ocene i sudove kao i pre 2 dana u Utisku nedelje.

 

 

 

Jedina i to minorna razlika je u jednom slovu; tada sPs, danas sNs

 

 

Ma to su i Zuti radili ali su ovi usavrsili :fantom: sve su to ista govna, ne treba ni izlaziti na glasanje, ne volim ovoga ali za koga da glasam, treba nam neko neokaljan, stvorice se vremenom novi front postenih politicara, treba vratiti politiku u politiku, muka mi je od radikala ali ni ovi drugi nisu bolji, drlj drlj

 

Uvek su postojale dve Srbije, ona koja ubija i ona koja je ubijana. Uopste nije tesko u politickom spektru odvojiti te dve srbije, nije bilo tesko ni pre 2000te ni posle 2000te, ni 2008me, ni 2012te, danas je i vrapcima jasno.

 

Ali izadji na ulicu, pitaj prolaznike, pitaj cak i skolovane, pitaj i dobrodusne, postene - cuces moju prvu recenicu odozgo. Jer smo komplet bolesni a da to i ne znamo.

Edited by Caligula
Link to comment

"Nije lepo biti lud, a da to ne znaš", slažem se.

Ne bivjaući u zemlji, tada 2012. najiskonskije shvatam nezrelost ovog naroda koji je "smogao snage" da dodvede nikolića na vlast, nakon svih onih godina.

Od tada, naravno da ne glasam i jedino moje "delovanje" je horizontalno, prema okruženju i društvu...Političkim vertikalama ne želim više da se bavim, nadam ili bilo šta da od istih očekujem.

Link to comment
"Nije lepo biti lud, a da to ne znaš", slažem se.
Ne bivjaući u zemlji, tada 2012. najiskonskije shvatam nezrelost ovog naroda koji je "smogao snage" da dodvede nikolića na vlast, nakon svih onih godina.
Od tada, naravno da ne glasam i jedino moje "delovanje" je horizontalno, prema okruženju i društvu...Političkim vertikalama ne želim više da se bavim, nadam ili bilo šta da od istih očekujem.
Jel ti to "neglasanje" doživotno opredeljenje ili...?
A kako to deluješ horizontalno?
Ubeđujući ljude da ne glasaju?




...shiit has hit the fan...

Link to comment
40 minutes ago, Mentalna Higijena said:

"Nije lepo biti lud, a da to ne znaš", slažem se.

Ne bivjaući u zemlji, tada 2012. najiskonskije shvatam nezrelost ovog naroda koji je "smogao snage" da dodvede nikolića na vlast, nakon svih onih godina.

Od tada, naravno da ne glasam i jedino moje "delovanje" je horizontalno, prema okruženju i društvu...Političkim vertikalama ne želim više da se bavim, nadam ili bilo šta da od istih očekujem.

Ne bih te više zadržavao...

Link to comment
5 hours ago, Mentalna Higijena said:

"Nije lepo biti lud, a da to ne znaš", slažem se.

Ne bivjaući u zemlji, tada 2012. najiskonskije shvatam nezrelost ovog naroda koji je "smogao snage" da dodvede nikolića na vlast, nakon svih onih godina.

Od tada, naravno da ne glasam i jedino moje "delovanje" je horizontalno, prema okruženju i društvu...Političkim vertikalama ne želim više da se bavim, nadam ili bilo šta da od istih očekujem.

 

takoe brt, samo trazi kintu od Vucica, glupo je da ovo radis za dzabe

Edited by Caligula
Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel ti to "neglasanje" doživotno opredeljenje ili...?
A kako to deluješ horizontalno?
Ubeđujući ljude da ne glasaju?




...shiit has hit the fan...
 

 

Nisam isključiv da bih tako zapljunuo , do daljneg svakako...

Uživam u pravu da zaglasam ako/kada neko/neki budu zavredeli moj glas, po sopstvenim kriterijumima i načelima za koje verujem da su doživotni. Od referenduma 1998. do pomenute 2012. ,kada glasam iz inostranstva, sam samo jedanput preskočio glasanje (takođe, zbog nebivanja u zemlji). Na tom referendumu sam bio među 3% koji su zaokružili "DA", na svim ostalim izborima sam davao glas opcijama DOS-a, DS-a i LDP-a.

 

Moje najveće razočarenje i šok je bio upravo zbog toliko mombrila koji su popili varijaciju na početak Caliguline rečenice " Ma to su i Zuti radili..." tj tolikog broja ljudi koji su ili ne izašli na glasanje ili bili beli, duhoviti listići ili iz revolta glasali za sns. Nisam mogao da verujem da su ljudi u stanju da posle svega, dozvole  da ova pošast zajaše vlast i tada sam skapirao da je period 5.10.2000-12.03.2003 bio samo incident, pokušaj igranja demokratije i da su izbori miloševića, vučića nelicemerni, autentični izbori primitivnog, lenjog i malicioznog naroda.

 

Horizontalno, društveno delovanje, edukacija, agitovanje, polemisanje...Korišćenje argumenata, činjica, dokazivih stvari u privatnim, poslovnim, familijarnim okolnostima...dakle neorganozovano, bez kampanja, a pre svega socijalnog, edukativnog, humanog i kulturnog karaktera, jebe mi se sa politiku. Pokušavam da delujem tamo kuda i gde se krećem ili provodim neki deo vremena ka ljudima za koje smatram da postoji opcija za iole kvalitetan feedback. Ja ne glasam, a ljudima sugerišem da preuzmu odgovornost za ne/izglasano.

 

 

6 hours ago, Caligula said:

 

takoe brt, samo trazi kintu od Vucica, glupo je da ovo radis za dzabe

 

11 hours ago, Mentalna Higijena said:

Političkim vertikalama ne želim više da se bavim, nadam ili bilo šta da od istih očekujem.

 

već ti je bilo rečeno, brt

Edited by Mentalna Higijena
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...