Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ovo gore je bio Dr. Protić, ali komandant parade je OB, njoj je najmanje bitno ko su gosti. Najslađe mi je kad trpa ljudima reči u usta, sa "da li mislite da bla bla bla" ili "šta onda običan građanin da misli, da li bla bla truć".

Link to comment
Jel to znaci i da je 1 Ivan Vojevoda odlepio?
Preterano je reći da je odlepio, makar ovali taj termin, ali je sasvim ispravno reći da je upao u kanal. E sad, neko će reći da je kanal sasvim ok postavljen i usmeren, ali ostaje neki loš utisak da je čovek čije sam stavove podosta cenio, svoju priču podredio interesima zvanične politike. Olja je postavila pitanje vezano za ambasadorku Crne Gore i imenovanje novog ambasadora po strožijim kriterijumima. Vejvoda smatra da u tome nema ničeg nedoslednog, ili pogrešnog, no se sve vreme poziva na pravila koja u diplomatiji postoje, i koja se praktikuju, i kojima se pribegava.što se tiče tužbe protivu Hrvatske, Vejvoda, parafraziram, ne zna da li Srbija imala drugu opciju, možda i nije....O Jeremiću se govorilo kao u leksikonima u četvrtom osnovne.I tako...
Link to comment

Znaci drzavna cucla rula. Samo da posle ne bude ono - sve smo radili ili kako treba ili kako smo morali, majke mi, ne znam zasto se zavrsilo ovako...okolnosti, sta li.

Link to comment

sramotniju stvar od proticevog monologa o jeremicu skoro nisam video. sad mi krivo sto sam ga branio. nisam znao da je ovakva nula od coveka.

Link to comment

moram da citiram sta je milan st kreten rekao o jeremicu:"sad se pojavio jedan ministar spoljnih poslova koji je njihov djak (misli se na zapad prim.kojot), koji govori njihovim jezikom, i doslovno i prenosno, cak bolje nego vecina drugih diplomata, koji nema nikakav taj kompleks prema zapadnoj civilizaciji i kulturi jer je njen deo i to njen, mogu slobodno da kazem jer to znam, izuzetan deo i koji onda s njima moze da razgovara ravnopravno."ovo je jedna od najbedniji i najdupeuvlakackijih izjava koje sam cuo.

Link to comment

Nisi citirao paradigmatsku razmenu koja sledi posle toga, gde OB pita "A da li će nas oni više poštovati zbog toga (što imamo 1 Jeremića Vuka koji sme da kaže enough is enough)?"odgovara St. Protiću Milane"A zašto bi se mi stalno opterećivali time da li nas neko poštuje i koliko?"U prevodu bole nas.

Link to comment

Meni samo nije jasno koji ce Tadicu taj bedni dvojac Batic-Protic, ma koliko mu se uvlacili?Drago mi je da se Gargamel vise nece vzivati za LDP, no samo njegovo angazovanje do sada jeste prilicna nepotrebna mrlja u ponasanju LDP-a zbog koje ce uvek posotjati crv sumnje u motive Cede i ostalih glavnih u LDP.

Link to comment
Tadic je prosveceni apsolutista, voli da su svi umetnici i klovnovi na dvoru.
Si to cuo od Suleta?
Pošteno, Boris Tadić je moj politički, a ako hoćete, i lični interes. Srbija posle dugog niza godina ima lidera koji prevazilazi format i Srbije i regiona. Srbija će ulaskom u EU u mandatu Borisa Tadića biti zemlja prepoznata po Tadiću, a Boris Tadić ima političku perspektivu i van granica naše zemlje.
:P :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...