Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sta on ima dete sa ovim drugom??? Jest Tamara...piii vazda Kostunuca od mene -.-
Zar nisu pricali da nije iznela trudnocu?
Ma ko zna sta sam ukacila, kakav aber...mozda drugu nije, ako je ona uopste bila u pitanju.
Kako i da znam kako se zove kada je drzi zatocenu.

Jao boze on otac : (((
Strasno.

Link to comment

Pa pustili su to u medije svojevremeno. To je valjda bila prva vest o paru uopšte, pošto što su krili da se razveo i oženio. Nakon toga su dobili sina koji će eto uskoro napuniti dve i krenuti na kineski.

Edited by mraki
Link to comment
32 minutes ago, mraki said:

Pa pustili su to u medije svojevremeno. To je valjda bila prva vest o paru uopšte, pošto što su krili da se razveo i oženio. Nakon toga su dobili sina koji će eto uskoro napuniti dve i krenuti na kineski.

 

Zna tata gde ce da bezi kad skikne s vlasti pa bar da mu sin zna jezik.

Link to comment
Pa pustili su to u medije svojevremeno. To je valjda bila prva vest o paru uopšte, pošto što su krili da se razveo i oženio. Nakon toga su dobili sina koji će eto uskoro napuniti dve i krenuti na kineski.
Jadno detesce, jos uvek malo, nevino, neiskvareno, sa mozda genima od nekog normalnijeg pretka (po majcinoj liniji).

Psiho otac, po treci put...
Strasno.
Sablasno.
Opskurno.
Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Sta on ima dete sa ovim drugom??? Jest Tamara...piii vazda Kostunuca od mene -.-
Zar nisu pricali da nije iznela trudnocu?
Ma ko zna sta sam ukacila, kakav aber...mozda drugu nije, ako je ona uopste bila u pitanju.
Kako i da znam kako se zove kada je drzi zatocenu.

Jao boze on otac : (((
Strasno.

Kolko je tebi super

Link to comment

Nakon poslednjeg prikazanog utiska (kako mase ova seljacina)...rekla je nesto u stilu "pa zar Srbi ne vide sa kakvim covekom imaju posla..."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...