Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ne postoji aktuelniji gost za Utisak u ovom trenutku od Rade Trajković. Žena je izložena medijskom linču već mesecima, hajku predvodi Vučić lično(Rada Trajković sa Savskog venca), savršeno poznaje sve kosovske prilike i aktere, plus je svedok u slučaju Ivanović i izvesno da šizoje zbog tog svedočenja pije lekove..

Link to comment
1 hour ago, April said:

Ne postoji aktuelniji gost za Utisak u ovom trenutku od Rade Trajković. Žena je izložena medijskom linču već mesecima, hajku predvodi Vučić lično(Rada Trajković sa Savskog venca), savršeno poznaje sve kosovske prilike i aktere, plus je svedok u slučaju Ivanović i izvesno da šizoje zbog tog svedočenja pije lekove..

A i bivša je članica srs-a ...

Link to comment
1 hour ago, April said:

Ne postoji aktuelniji gost za Utisak u ovom trenutku od Rade Trajković. Žena je izložena medijskom linču već mesecima, hajku predvodi Vučić lično(Rada Trajković sa Savskog venca), savršeno poznaje sve kosovske prilike i aktere, plus je svedok u slučaju Ivanović i izvesno da šizoje zbog tog svedočenja pije lekove..

+1

Link to comment

Meni super ova savetnica iza Brnabe što na svako pitanje odgovara samo grimasama.

Ko Vlasta Velisavljević u Volim i ja nerandže :rolf:

Link to comment
Meni super ova savetnica iza Brnabe što na svako pitanje odgovara samo grimasama.
Ko Vlasta Velisavljević u Volim i ja nerandže :rolf:
Dzadranka...dobro ima grimase od silnog botoxa. A gledala je i u nokte i onako puckala i cistila nokat o nokat

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Ali Brnabićka i njen govor :isuse:

Slabo ispratim šta lupeta na dnevnoj bazi, i onda kad je ovako čujem... svaki put ispadne da je još veći bolid nego što sam do tad mislio da jeste.

Edited by mraki
Link to comment

Kunem se da ću jednom nazvati Utisak

 

-"Dobro veče Olja, Marvin ovde"

-"Recite Marvine"

-"Olja, hoćete li molim vas vi, ili neki od vaših gostiju da sipaju makar jednom malo tog soka sa stolića i da ga otpijete, ne da mi mira"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...