Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Đorđe Vukadinović sedi i proverava da li mu radi telefon i zašto ne zvoni...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

pravo zbori bakic ali preteruje sa ovim da ce ovaj rezim pasti samo uz krv. to je gomila jajara i samo par procenata i manje bi bilo procesuirano. nije to ni rezim milosevica koji je imao prave sledbenike

al dobro,sve u svemu dobar je baki. 

npr vise ima ljudi koji vole seselja nego vucica. on je sve prosuo. nema tog profila ljudi koji bi popio pendrek zbog njega

Edited by bradilko
Link to comment

Bakića nisam odavno slušao, jel' on dugo u ovom V for Vendetta fazonu? Naravno, revolucionar je salonske provenijencije - neka narod spontano formira bataljone i prolije nečistu krv...

 

Deesesesovac mi zvuči najnormalnije :blink:  

Link to comment

Ne znam šta sad priča, ali dao je neku izjavu za DW

Quote

...zato što su političke stranke potpuno upropastile ovu zemlju. Politički sistem ovakav kakav je mora u temelju da se razori. Bez toga sasvim izvesno nema ničega. Sve što vi radite sa ovim strankama koje danas postoje... ništa dobro uraditi nećete. Jednostavno, oni nisu kadri da urade bilo šta dobro. I u tom smislu ova generacija mora upravo na tome da insistira, a to je potpuno uništenje ovog političkog sistema. To znači formiranje stranaka ispočetka. Ove stranke ne treba da postoje.

 

Edited by Malkmus
Link to comment

pa nije to od juce

prvo jednopartijska skupstina pa sloba pa umesto da raskrste sa slobom i na kraju ovaj sljam. 

posle ovog ici ce se na bolje..

Link to comment
Bakića nisam odavno slušao, jel' on dugo u ovom V for Vendetta fazonu? Naravno, revolucionar je salonske provenijencije - neka narod spontano formira bataljone i prolije nečistu krv...
 
Deesesesovac mi zvuči najnormalnije :blink:  
Da taj Jovanović onako u vakuumu izgleda prilično normalno i kulturno, samo kad se to prenese šta oni rade u političkom delovanju onda jbga




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...