Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ne propuštate ništa, Vučić je uzeo reč i ne pušta... A glupost iz tih usnica™ samo izlazi... Ova dvojica (pogotovo Todorić) ga pokopaju kad god uhvate vazduh, ali to je toliko retko, da ne vredi gledati...

Link to comment
haha, todorić je avanzovao u 'političkog analitičara'...ima li neko da nije?
Pa kda neam koju drugu titulu da mu da... Doduše, prilikom predstavljanja Olja je rekla "Bivši savetnik Đelića", a to je malo glupo za potpis......
Link to comment
direktor pravnog foruma. ima tri titule. meni imponuje njegov spokoj i to što se u sve razume. u mojim snovima on i jeremić su jedan drugom savetnici.
U mojim snovima, njega i Jeremića seku motornom testerom ujedinjene snage afroamerikanaca iz JAR-a i Kirgiza sa zapada Kine...
Link to comment
U mojim snovima, njega i Jeremića seku motornom testerom ujedinjene snage afroamerikanaca iz JAR-a i Kirgiza sa zapada Kine...
:Hail: Inače, Vučić je stvarno, ali stvarno toliko iritantana pojava, da je to neverovatno... U sve se razume, sve zna, menja teme kad god stigne, glup je na svakom težem pitanju, svima upada u reč i još skoro plače dok priča... Ja bih i njega poslao kirgizima i ovim drugima da se igraju...
Link to comment
gospode, ja ovo sa otvaranja obilaznice nisam ni gledao...kakav neposredni™ i srdačni™ blam...
Imao sam ogroman transfer neprijatnosti... Majko mila, šta se on nalupa u tih 2-3 minuta, sve u želji da bude srdačan™...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...