Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

utisak:

 

dusan teodorovic, odlican! sve u metu. jedini gost vredan paznje. bravo.

 

marinika govori kao navijena a tooliko malo kaze. morala sam da je fastforvordujem. ubitacno i bez ikakve perspektive. klise politicar danasnjice.

 

prokic kao i biljana s. - nesto bi tu refleksno da se buni i svadja, a sam je sebi svaki argument ponistio vec u startu, radeci za vladu. ne da je imao bilo sta pametno da kaze i mimo toga.

Link to comment

Highlight poslednjek utiska je rečenica Prokića, parafraziram:

 

"Ja evo podržavam politiku Predsednika Vučića oko Kosova" pa se sam sebi nasmeje "iako, jel ne znam koja je konkretno"...

 

Kad nisam umro jebote, šta je čovek izjavio. :hail:

Link to comment

Eee nekad su takvi ljudi ovo radili da dobiju piće za dž u Šumi ili tako nekoj kafani... Sad se digli ulozi...

...shiit has hit the fan...

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

Highlight poslednjek utiska je rečenica Prokića, parafraziram:

 

"Ja evo podržavam politiku Predsednika Vučića oko Kosova" pa se sam sebi nasmeje "iako, jel ne znam koja je konkretno"...

 

Kad nisam umro jebote, šta je čovek izjavio. :hail:

 

àõ÷ÃûÃðà Ãûøúð ÷ð prokià utisak nedelje

Link to comment

Најјаднији је детаљ на крају кад говори како је он рекао Вучићу да ако ће љубити руку патријарху мора онда и рабину и кардиналу и реису, на шта га Оља пита је ли му Вучић нешто одговорио на то - "Хехе, није."

Link to comment
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Најјаднији је детаљ на крају кад говори како је он рекао Вучићу да ако ће љубити руку патријарху мора онда и рабину и кардиналу и реису, на шта га Оља пита је ли му Вучић нешто одговорио на то - "Хехе, није."

 

ma rebel without a cause - ko bivsa mu. a ubise se da budu relevantni i (kao) kontroverzni :D 

 

ruzno je reci naglas ali sve to deluje zaista jadno. zapravo ako je i postojao ikakav kredibilitet, razjebali su ga time sto ucestvuju u vlasti. a prave se kao da to nema veze. ee pa nece biti.

Link to comment
7 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Најјаднији је детаљ на крају кад говори како је он рекао Вучићу да ако ће љубити руку патријарху мора онда и рабину и кардиналу и реису, на шта га Оља пита је ли му Вучић нешто одговорио на то - "Хехе, није."

a on vidja vuchica? da bi mu govorio stvari? zashto? u kom svojstvu? profesionalno? ortaci? basket? :blink:

Link to comment

Marinika udavila. Gde je izlaz odavde? Moramo da stvorimo uslove. klap, klap. Da omogucimo struci da se ne plasi konsekvenci. A kako? Da promenimo sistem, da se 1 covek ne pita za sve. klap, klap.

 

Mozda je to tako svuda u svetu™, da je politicaru najbolje da ne kaze nista. Moja iskustva s recimo posla su takva da ljudi koji ne umeju da rese nijedan problem uglavnom pricaju o sistemu, tj. procesima, posto se jeli valjda nadaju da ce procesi sami da rese probleme. A da ce oni da stoje na vrhu tog sistema. The only problem is it doesn't work.

Link to comment
3 minutes ago, Apollo Creed said:

HanicaHana

Milica Zavetnica

Vjerica Radeta

ako dovoljno puta pozelis/napises hanica/hana jednom ce se i pojaviti

 

da, moguce radeta, aktuelnost oko tuzbe

al sistem ti ne valjda uvek bude jedan iz lazne opozicije ovde imas dve. i nikad nece biti tri zene

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...