Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gledah sad desetak minuta pred ukljucenje gledalaca, lepo ovo odslikava nas problem, jedni misle jedno, drugi drugo, jedni da treba ovako, drugi da treba onako, 1 dijalektika takoreci, a resenja/sinteze nema. 

Link to comment
4 minutes ago, gsb said:

Prokic je dziber, ali je u pravu da ce se sistem urusiti iznutra...

Samo nek nam kaze koja su ta dvojica trojica kod Zukorlica ili iz LDP-a koji kradu.

 

Yup, potpuno je tačno ovo poslednje što je ispričao

 

e: ovaj što se uključio s Kosova ima definitivno najinteresasntnije mišljenje o Kosovu koje sam do sada čuo

Edited by steins
Link to comment
1 minute ago, steins said:

 

e: ovaj što se uključio s Kosova ima definitivno najinteresasntnije mišljenje o Kosovu koje sam do sada čuo

Šta je rekao?

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Šta je rekao?

 

da Srbija treba da pusti srbe s kosova da sami rešavaju svoje pitanje na Kosovu, manje više 

Link to comment
21 minutes ago, steins said:

Marinka je izuzetan debil :isuse: križanac trojke izmedju Koštunice, Čede i SJa

ako ona predstavlja pravu opoziciju u Srbiji, onda smo jebali ježa u ledja. 

 

Plus milion.

By the way,užasna emisija,koliko sam malo gledao.:fantom:

Link to comment
27 minutes ago, steins said:

e: ovaj što se uključio s Kosova ima definitivno najinteresasntnije mišljenje o Kosovu koje sam do sada čuo

 

Uključio se sa Kosova u Kruševcu, tačnije.

 

Ova pobednička šikana™ je baš lep primer manjka ljudskosti kod Brnabe i njene sorte. Stvorenja koja smatraju da je empatija slabost, da treba rezonovati robotski, da se nipošto ne sme izlaziti u susret ljudima koji iz očaja nešto traže jer, znate, tako se populariše očaj u široj populaciji :isuse: 

 

Kad izumremo od klime ili nuklearnog rata, poslednje će ostati bubašvabe i tehnokrate.

 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Uključio se sa Kosova u Kruševcu, tačnije.

 

Ova pobednička šikana™ je baš lep primer manjka ljudskosti kod Brnabe i njene sorte. Stvorenja koja smatraju da je empatija slabost, da treba rezonovati robotski, da se nipošto ne sme izlaziti u susret ljudima koji iz očaja nešto traže jer, znate, tako se populariše očaj u široj populaciji :isuse: 

 

Kad izumremo od klime ili nuklearnog rata, poslednje će ostati bubašvabe i tehnokrate.

 

Welcome to the magical realm of Ayn Rand!

Link to comment

Мало сам погледао. Прокић је ретард, Теодоровић добро прича, Мариника је слатка али прича јој је празна.

Link to comment

Slabost emisije se ogleda u tome da vucic ne salje ovce na.klanje pa isplivavaju razne slabosti kod nasih.

 

A razne maljevicke, karanovicke to drugoj strani nadomestaju (za $$$).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...