Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

36 minutes ago, nezvanova said:

cita nas olja, prizvali smo mariniku :D

inace, bice verovatno zanimljivije nego prosla emisija, prokic nam je dakle nova ljiljana, biljana, sapic ... :happy:

utisak nedelje im je kao barka koja plovi na reci stix. 

posle toga oni odlaze na onaj tj pink svet..

 

Edited by bradilko
Link to comment
37 minutes ago, nezvanova said:

cita nas olja, prizvali smo mariniku :D

inace, bice verovatno zanimljivije nego prosla emisija, prokic nam je dakle nova ljiljana, biljana, sapic ... :happy:

bas me zanima i da li ce se jasnije videti negativan naboj koji postoji izmedju dela opozicione javnosti koji prestavlja teodorovic i szs.

Link to comment
2 hours ago, nezvanova said:

cita nas olja, prizvali smo mariniku :D

inace, bice verovatno zanimljivije nego prosla emisija, prokic nam je dakle nova ljiljana, biljana, sapic ... :happy:

 

A ja pisah o Prokicu (doduse u kontekstu Biki) :D

 

Link to comment

Zato kažem stalno: Kemal Paša Ataturk – nema više fesova, cilindri od sutra ujutru? I ćao. I sad ti pričaj sa cilindrom na glavi šta hoćeš.   :inn:

Link to comment

Jedna stvar me zanima.Da SZS sutra dođe na vlast,da li biste imali nešto protiv da se na TV više ne čuje ni jedna reč Vučića i njegove ekipe,Dačića,Šešejla itd.?

Edited by Milošica
Link to comment

Juuuu da mi se mozak odmori, i mir povrati. Slavila bih taj dan. Vala sve sto su imali da kazu, rekli i uradili i ko zna sta ce tek [emoji55]
Kad bih mogla od ovog trenutka ne samo da in ne cujem i ne vidim, nego nikada i ne cujem vise za njih, da ne postoje. Dosta je vala bilo.
Eto. [emoji4]

Link to comment
5 hours ago, renne said:

Marinika Tepić, Dušan Teodorović i Nenad Prokić

 

Čime je pokojni Prokić zaslužio da bude gost bilo gde!?

:isuse:

Link to comment

stalkovao sam vuk stankovića posle bs gostovanja u utisku, pričao je sa nekim telefonom i rekao “ma zajebala se što je došla....trebala je da  posle je pomenuo i arhitektu pa mi je bilo jasno da priča o srbljanovićki

 

:fantom:

 

već drugi put ga srećem na istom mestu kako šeta psa(preslatko štene bigla) mislim da ću mu sledeći put bar na trenutak biti aprijatno

Link to comment
4 hours ago, J-♣ said:

Zato kažem stalno: Kemal Paša Ataturk – nema više fesova, cilindri od sutra ujutru? I ćao. I sad ti pričaj sa cilindrom na glavi šta hoćeš.   :inn:

:D

Link to comment

Proka Relativizator. Mada se, cini mi se, nesto bio ljutnuo jer nije postao ambasador ili tako neko mudo. Da li ce pokusati ponovo da se nametne u Utisku?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...