Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

Sta ona ima od toga sto ce stvari zavijati u oblandu kad joj je jasno da je u fazi kada je njen zivot samo pitanje necije odluke a ne to sta i kako ona govori?

 

Naravno da nema nista, njoj svaka cast sto radi to sto radi i kako se sve vreme nosi sa tim. Ono sto je sad drugacije jeste da njena prica malo vise odjekuje po Beogradu nego sto je do sad (ili se barem meni tako cini). A ovi ne trpe bas dugo tudj prst u oku. 

Link to comment
6 minutes ago, Sludge Factory said:

Ono sto je sad drugacije jeste da njena prica malo vise odjekuje po Beogradu nego sto je do sad (ili se barem meni tako cini). A ovi ne trpe bas dugo tudj prst u oku. 

Da ali to može upravo da joj ide u korist jer ni ovi nisu baš nesposobni da procene šta bi im nanelo veću štetu.

Link to comment
12 minutes ago, 1n54jd3r said:

Olja da je birala dva coveka koji nisu zvanicno u sns koaliciji, nije mogla dovesti dva veca govnara od ovih veceras

Sto je najgore, pojeli su vreme gosci, koja je imala sta da kaze a bila jednostavno zapostavljena od strane Olje.

 

Link to comment
1 minute ago, Sludge Factory said:

 

Naravno da nema nista, njoj svaka cast sto radi to sto radi i kako se sve vreme nosi sa tim. Ono sto je sad drugacije jeste da njena prica malo vise odjekuje po Beogradu nego sto je do sad (ili se barem meni tako cini). A ovi ne trpe bas dugo tudj prst u oku. 

 

Odjekuje zato sto ima gde da se cuje. Nista Tanja ne prica i ne pise sto nije pricala i pisala godinama ali to ovde obicno nikog ne zanima, niti je ikada ikoga zanimalo. O ljudima sa Kosova se sticalo misljenje preko udjiguza raznih vlasti koji su, po prirodi stvari, bili i ostali najgora olos medju kosovskim Srbima. Ja mogu u svakom trenutku da ti dovedem u koju god hoces emisiju desetak ljudi sa Kosova koji kad iseku nokte vise znanja izgube o tome sta se dole desava i zasto nego cela ova plejada "eksperata" tipa Drecuna, Lazanskog, Vulina ili, ne daj boze, jebenog Marka Djurica, koji se medjusobno takmice u tome koliku kolicinu besmislenih govana ce da iseru. Mogu i vise, ali desetak mogu da me pozoves u tri ujutru i kazes mi da do sutra hoces da napravis emisiju. Tanja je super zena ali ona cak i ne spada u prvu ligu.

Link to comment

Spremim se da zovem prvi put u životu utisak samo da Šapića pitam o Borči i prc, onda neka ostane zapisano ovde  i od mene da je govno najgore od čoveka.

Link to comment
9 minutes ago, dùda said:

Da ali to može upravo da joj ide u korist jer ni ovi nisu baš nesposobni da procene šta bi im nanelo veću štetu.

 

Joj, ne bih bio tako siguran. Oni su mislim odavno u fazi da (misle da) im stetu vise nista ne moze naneti, odn da ih boli dupe, jer im niko nista ne moze. I bojim se da nisu daleko od istine. 

 

8 minutes ago, harper said:

 

Odjekuje zato sto ima gde da se cuje. Nista Tanja ne prica i ne pise sto nije pricala i pisala godinama ali to ovde obicno nikog ne zanima, niti je ikada ikoga zanimalo. O ljudima sa Kosova se sticalo misljenje preko udjiguza raznih vlasti koji su, po prirodi stvari, bili i ostali najgora olos medju kosovskim Srbima. Ja mogu u svakom trenutku da ti dovedem u koju god hoces emisiju desetak ljudi sa Kosova koji kad iseku nokte vise znanja izgube o tome sta se dole desava i zasto nego cela ova plejada "eksperata" tipa Drecuna, Lazanskog, Vulina ili, ne daj boze, jebenog Marka Djurica, koji se medjusobno takmice u tome koliku kolicinu besmislenih govana ce da iseru. Mogu i vise, ali desetak mogu da me pozoves u tri ujutru i kazes mi da do sutra hoces da napravis emisiju. Tanja je super zena ali ona cak i ne spada u prvu ligu.

 

Ne poricem da smo mi krivi sto ne pratimo dovoljno, ako nista drugi imamo taj internet. Ali dobro je da je dobila prostor kod Kesica i evo ovde makar i na kablovskom kanalu. Mislim, opet ne znam koliko je to dobro za nju, ali za neku istinu da. 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Odgledao UN od sinoc....Jedva...

 

Realno, taktika SNS da se ne pojavljuju u UN "radi". Olja mora da dovede nekog ko je , u postavci blizi vlasti od druga dva gosta.

I taj ce, iako se nece povezati sa SNS-om < upropastiti svaku diskusiju.A ako se ostala dva gosta "navale" da ga trpaju on, moze da kaze :

Sto pricate to meni eno vam SNS, sto meni to pricate...

 

Naravno to je za iole mislece gledaoce busna taktika, ali za njihove clanove/botove/podrzavaoce sasvim dovoljno. 

Tako da ovi iz SNS centrale nemaju problem da ce neko "zalutati" i pogledati UN.Tamo nece videti nekog SNS glavesinu kako ga druga dva gosta+Olja demoliraju prostom upotrebom logike.Ono 1+1=2

Link to comment

Pa i obrnuto je kod Zhexa.

 

Evo i Srki krenuo na svojim kanalima u propagandu. Umesto Stolica instalirao Fotelje...

Edited by DrIlic
Link to comment

Odgledao namerno jedno desetak minuta te "Fotelje"

Ono je ogoljena propaganda u službi režima i pljuvanja opozicije, pinkish style.

Bukvalno su svaku televiziju sa predznakom nacionalne frekvencije pretvorili u Pink, nema nikakve razlike

Link to comment
10 hours ago, DrIlic said:

Pa i obrnuto je kod Zhexa.

 

Evo i Srki krenuo na svojim kanalima u propagandu. Umesto Stolica instalirao Fotelje...

Pa i ne baš. Drugačiji je prilaz i ciljna grupa se drugačije ponaša.

SNS-u je sada cilj da im se ne osipa masa koju su na razne načine uvukli u koruptivne šeme obećavajući brda i doline...

Link to comment
10 hours ago, DrIlic said:

Pa i obrnuto je kod Zhexa.

 

Evo i Srki krenuo na svojim kanalima u propagandu. Umesto Stolica instalirao Fotelje...

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Odgledao namerno jedno desetak minuta te "Fotelje"

Ono je ogoljena propaganda u službi režima i pljuvanja opozicije, pinkish style.

Bukvalno su svaku televiziju sa predznakom nacionalne frekvencije pretvorili u Pink, nema nikakve razlike

 

A termin adekvatno odmah nakon Kesiceve emisije :rolleyes:

Link to comment
9 hours ago, Sludge Factory said:

 

 

A termin adekvatno odmah nakon Kesiceve emisije :rolleyes:

 

Pa naravno da ako se nadje neko njihov ko to gleda da se posle emisije vrati na fabricka podesavanja. Izgleda da im nije bilo dovoljno 30min, pa od sl subote ide epizoda vise. Za svaki slucaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...