Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Najgore, Gagula priča ono što većini prija... To što ga mi ovde smatramo govnetom, je, jbg, veliki plus za njega... :(

Link to comment
Just now, radisa said:

Najgore, on priča ono što većini prija... To što ga mi ovde smatramo govnetom, je, jbg, veliki plus za njega... :(

ova skupina pristojnih mladica ispred pekare je vecinska Srbija?

Link to comment

A i Olja nek se goni u kurac, imala je dve emisije po 2 sata da povede malo duzi razgovor o Borci i oba puta se sveo na 2 minuta pred kraj.. Sto ga nije pitala dal je dizo tri prsta kad da gol, govno dzibersko tupavo

Link to comment
Just now, salerokada said:

Šta je rekao Šapić?

Pekar je nosio minić™, ko ga jebe... A momci su pevali patriotske pesme, nije to pretnja... Uostalom, gađali su i Figa svinjskom glavom...

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

ova skupina pristojnih mladica ispred pekare je vecinska Srbija?

ONa skupina koja sedi lobotomizovana ispred TV-a i klima glavom na ovo što on priča je većinska Srbija...

Link to comment
1 minute ago, salerokada said:

Šta je rekao Šapić?

Pekar Đura provocirao u sred najtoleranitnijeg grada na Svetu i dobio šta je hteo.

Link to comment
8 minutes ago, Sludge Factory said:

Ova novinarka KosSeva vrlo otvoreno govori, kako ce ona da se vrati dole mirno, ja ne znam. 

 

Druze, njoj je glava u torbi vec 20 godina svaki jebeni dan. Ona vec sada tacno zna da ako dodje do toga da joj neko naskodi ko ce narediti, ko ce organizovati, ko ce izvrsiti. Sta ona ima od toga sto ce stvari zavijati u oblandu kad joj je jasno da je u fazi kada je njen zivot samo pitanje necije odluke a ne to sta i kako ona govori?

Link to comment

Pa ta skupina onanise na ono Vucicevo obracanje albanskom novinaru i na no ovo sto je Sapic iskenjao nocas.

 

Ta proseravanja tipa ne mrzim ja nikoga, ali ako me provocira onda ima da ga vesamo i brojimo krvna zrnca. 

 

21. Vek 2019 godina balavurdija u Srbiji jos uvek peva o paljenju dzamija :isuse:

Edited by SDSG
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...