Jump to content

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, Caligula said:

Kaze da nije dobio batine  udavise.

Dobio dobio...

 

Quote

Ipak, "Press" ističe i da je tuča izgledala malo drugačije i da Šapić nije polomio nogu padom niz stepenice, već "tako što je, tokom međusobnog gušanja i rvanja, Šefik seo na njegovu nogu, a usled ogromnog pritiska (naš golman je sa 120 kilograma uz Dejana Savića najteži vaterpolista na turniru) fibula je pukla na čak tri mesta".

 

Link to comment
1 minute ago, Sara said:

meni je vuk ogavan

 

vazda bio, ne mogu da ga slusam. 

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Ajde bre Olja daj ovoj ženi da nešto kaže.

Smorila su ova dvojica.

+1

hoću i ja da je čujem i kad god okrenem melju jeremić i šapić

1 minute ago, Sara said:

meni je vuk ogavan

+1

Link to comment

Vuk je uzasno ogavan lik...Gangula "pragmaticni" oportunista, jebe se njemu za bilo kakvu visoku politiku sve dok mu niko ne dira njegov nbgd

Link to comment

Trebalo je ovoj Tanji dati priliku da više kaže. 

Ovo ukratko što je rekla je teška optužba ovog režima i svima razumljiva. Valjda.

Link to comment

Ponovno pokretanje "Utiska", uprkos (povremeno opravdanoj) skepsi, pokazalo se kao sjajan potez iz makar dva razloga:

 

1. Ne moramo više, svakoga dana,  gledati vesti - Olja nam lepo na tacni servira esenciju prethodne nedelje

2. Emisija je, do sada, poslužila kao lakmus papir za tačno pozicioniranje i autovanje makar 3 ličnosti- Lljiljane i Biljane S, kao i Dr Šapića (nije da nismo naslućivali ili znali, ali lepo je dobiti nedvosmislenu potvrdu).

Link to comment

Jadna Tanja izmedju Fikusa i Legomanijaka.

 

Vuce Jeremicu, jebo ti ja mater bezobraznu za ovo povlacenje Olivera u svrhu rasprave sa Sapicem. Mrsh u picku materinu, bitango bezobrazna.

Link to comment
7 minutes ago, simetrije said:

Ponovno pokretanje "Utiska", uprkos (povremeno opravdanoj) skepsi, pokazalo se kao sjajan potez iz makar dva razloga:

 

1. Ne moramo više, svakoga dana,  gledati vesti - Olja nam lepo na tacni servira esenciju prethodne nedelje

2. Emisija je, do sada, poslužila kao lakmus papir za tačno pozicioniranje i autovanje makar 3 ličnosti- Lljiljane i Biljane S, kao i Dr Šapića (nije da nismo naslućivali ili znali, ali lepo je dobiti nedvosmislenu potvrdu).

 

Jel tebi stvarno bio potreban Utisak nedelje 2019.godine da bi skontao da je Smajlovicka kancer, zlo i djubre? Brate... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...