Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 minutes ago, Caligula said:

 

Koji ti paket imas, kopernikusov :fantom:

aha :D
 

a i da nemam, ne mogu ja brate to da gledam, nemam snage. nego, koje je vashe uvazeno mishljenje. da je chitao 1 knjigu nedeljno, pa 4 godine, da li bi se makar randnom malo opravio :unsure:

 

u verbalnom smislu ako nishta drugo?

Edited by gospa buba
Link to comment

Ne gledam, nerviraju me i Šapić i Jeremić. Možda stisnem petlju pa kasnije vratim snimak ali plašim se da ću poželeti da se odselim sa NBG. 

Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

Strasno kada Tanja kaze kako je spremna na sve sta moze da joj se desi, na nacin na koji je rekla... ufff

 

 

O da.

 

Jebemte drzavo.

Link to comment

Tupi ga snajka.

Ovde izgleda kao da jedino ona nije doktor nauka, pa mora da drži glavnu reč non-stop iz obične drčne zavisti.

Link to comment

Pustio sam ona dva klovna na minut na Pinku...kakve raspale kursadzije (sorry ako je zabranjeno da komentarisemo ono djubre ovde)

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Ne gledam, nerviraju me i Šapić i Jeremić. Možda stisnem petlju pa kasnije vratim snimak ali plašim se da ću poželeti da se odselim sa NBG. 

Vuk do sad uopšte nije bio dosadan... Ali zato iz Gangule izlazi ograničenost čim otvori usta... Njega je baš mučno slušati...

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

@radisa

Nisam rekla da je VJ dosadan, naprotiv on ume da bude vrlo elokventan. Kažem da me nervira, al' to je subjektivno.

To razumem... Mene isto nervira (da ne kažem nešto gore), ali večeras mi je skroz OK...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...