Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

5 hours ago, James Marshall said:

Meni je on hodajući blam, a iskreno za cijelu njegovu karijeru nisam čuo niti jednu pametnu rečenicu od njega. Možda on i radi taj posao kao predsjednik opštine, ali realno dr je kao govornik go kurac, opšta mjesta i dosadna nacionalistička priča koju bar 500 ljudi u Srbiji priča ako ništa drugo zanimljivije i pismenije od njega. 

 

malo sutra radi, sve to pod sinjelom te njegove fondacije, sto je neupitno za svaku pohvalu, ali eto kako da se udari na sapica kad skuplja pare za decu. njega je trebalo da pozove sa onima iz savskog nasipa, a naravno i zbog gde-si-deda-sakrio-kokardu najedared lupetanja

Link to comment
2 hours ago, gagilija said:

 

malo sutra radi, sve to pod sinjelom te njegove fondacije, sto je neupitno za svaku pohvalu, ali eto kako da se udari na sapica kad skuplja pare za decu. njega je trebalo da pozove sa onima iz savskog nasipa, a naravno i zbog gde-si-deda-sakrio-kokardu najedared lupetanja

Ma ovde je to sa savskim lokalna tema, tamo neke budale ovo ono

Link to comment

Jbga, danas sedim u nekom društvu, naoko svi normalni, obrazovani ljudi, i neko spomenu Utisak nedelje i krene:

Jao kako me iznervirao onaj matori arhitekta, prošle nedelje, šta kao on nije radio za vreme komunista, šta on zamera srbljanovićki ona ne prima platu u tom savetu, šta ima veze, oni savetuju brnabićku, ona predlaže kao ona ovo ono...

Ja ne verujem, rekoh ljudi jeste vi bre normalni?

To je to, oni imaju ove kretene da svako ima izgovor sa ove kretene na vlasti...

Link to comment
34 minutes ago, Frank Pembleton said:

Jbga, danas sedim u nekom društvu, naoko svi normalni, obrazovani ljudi, i neko spomenu Utisak nedelje i krene:

Jao kako me iznervirao onaj matori arhitekta, prošle nedelje, šta kao on nije radio za vreme komunista, šta on zamera srbljanovićki ona ne prima platu u tom savetu, šta ima veze, oni savetuju brnabićku, ona predlaže kao ona ovo ono...

Ja ne verujem, rekoh ljudi jeste vi bre normalni?

To je to, oni imaju ove kretene da svako ima izgovor sa ove kretene na vlasti...

 

Ume oko i da prevari :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, Reaktor said:

 

Ume oko i da prevari :fantom:

Za ovo normalni verovatno. Ovo obrazovani jesu. Što je još gore...

Link to comment

nije ih briga. josh ako nisu kratki za lebac, onda ne moraju ni elementarno da misle niti da se zapitavaju, a ne da zastrane zamisli i u neko desno. nego sve je smor ovo ono...

Link to comment

mislim da je i canak u kontrautisku. bljaxy

nema sanse da gledam veceras utisak, da mi plate ne bih imala zivaca za jeremica i sapica

Edited by InvisibleLight
Link to comment
50 minutes ago, gospa buba said:

nije ih briga. josh ako nisu kratki za lebac, onda ne moraju ni elementarno da misle niti da se zapitavaju, a ne da zastrane zamisli i u neko desno. nego sve je smor ovo ono...

 

Ima tu mnogo nepoznatih.

 

Moze dete u odeljenju da mu fasuje nekog SNS sina koji nastavnicima udara chvrge, moze devojcica da fasuje neku SNS barabu ili vise njih, moze da mu krene posao pa da mu dodju vrlo lokalni SNS reketashi da mu predloze da im pokloni firmu a da ostane da radi za platu i dalje je razvija... Jutka vreba iz prikrajka too... moze da ga zaboli slepo crevo, na kraju.    I tu ce da naleti na zid.

 

Dakle, moze deset fakulteta da zavrsi i da ostane idiot.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...