Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, roksi said:

da ovi iz ndb nisu organizovali to 3.maja, ne bi ni bilo bilo protesta, odnosno javne podrske tom coveku. tako da...

 

Pa dobro, neko je nesto organizovao, nije proslo neprimeceno. 

Ocekivati da Bosko skoci od uskrsnje trpeze i odjuri da brani pekara albanca naravno nije bas realisticno

Link to comment
8 minutes ago, Leia said:

 

Pa dobro, neko je nesto organizovao, nije proslo neprimeceno. 

Ocekivati da Bosko skoci od uskrsnje trpeze i odjuri da brani pekara albanca naravno nije bas realisticno

 

jasno, slazem se - mada kao sto i precog rece, cisto sumnjam da bi se bosko mnogo zanimao a kamoli tabao, za prava jednog albanca. 

 

e: doslovno ponovila tvoje reci.

 

e2: samo da dodam - bio uskrs ili ne, mislim da ne pravi razliku.

 

 

 

Edited by roksi
Link to comment
4 hours ago, aram said:

U pravu je April sve. Mora se uvek reagovati odmah, u petaktm je kasno. 

Opozicija bi trebalo da napravi neku svoju interventnu grupu koja bi se postrojila ispred Djurine pekare ili gde god zatreba za pola sata. Sa sve Djilasom ili Borkom ili Lutovcem u prvom redu. Inače, piši propalo.

Pa gde ce za praznike kad su svi otputovali... 

Link to comment
5 hours ago, April said:

 

Moguće da preterujem. Ali upravo to mislim - da opozicija ne ohrabruje ljude da se brane. 

 

Bez vetra u leđa, bez odbrane, krađa glasova postane normalna stvar, hajke u medijima postanu normalna stvar, leks specijalisi postanu normalna stvar, neizlazak na izbore postane normalna stvar jer čemu...

 

Za to vreme, mi se iscrpljujemo srbljanovićima. Ima jedan sjajan momenat u Utisku, kad Bakić prekida Olju - 'Dokle ćemo da pričamo o Ani Brnabić?'

Olja je pronašla ozbijnog sagovornika, tema je odlična i aktuelna - devastiranje metropole, i onda se pogubi u dnevnoj poitici i beogradskim glasinama.

 

Zato ću se izviniti i Živani što je ostavljam bez odgovora, jednostavno ne želim da otvorim još jedan krug o sumnjivim licima.

 

Kapiram ja da je problem o kom pišem manje zanimljiv, ali se plašim da će jednom kad postane zanimljiv, biti prekasno.

 

Problem ovde jeste u opoziciji koja se plasi da se stavi na stranu jednog gradjanina Srbije i to zato sto je neverovatno slepa kod ociju da vidi kako se pravna drzava i Ustav ne brane samo na Kosovu, vec i u Beogradu, i to tako da se upravo na primeru Kosova kao pitanja pravnog poretka i zastite Ustava moze poentirati.

 

Ali, sta da se radi, kad opozicija Kosovo vidi kao iskljucivo nacionalno a ne drzavno pitanje i odbrane institucija.

Link to comment

Nadam se što većoj minutaži Tatjane Lazarević, tu jedino nešto korisno može da se čuje.

SunđerBob će da frazira , a Gangula će da se pravi mrtav, i verovatno da napomene kako je on jedini išao kod O.I. kad niko nije smeo...

Link to comment
13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nadam se što većoj minutaži Tatjane Lazarević, tu jedino nešto korisno može da se čuje.

SunđerBob će da frazira , a Gangula će da se pravi mrtav, i verovatno da napomene kako je on jedini išao kod O.I. kad niko nije smeo...

Ja jedva čakam da Gangula objani ovo oko pekara Albanca što je tweetovao... Samo za to ga vredelo zvati magarca...

Link to comment

Meni je on hodajući blam, a iskreno za cijelu njegovu karijeru nisam čuo niti jednu pametnu rečenicu od njega. Možda on i radi taj posao kao predsjednik opštine, ali realno dr je kao govornik go kurac, opšta mjesta i dosadna nacionalistička priča koju bar 500 ljudi u Srbiji priča ako ništa drugo zanimljivije i pismenije od njega. 

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Meni je on hodajući blam, a iskreno za cijelu njegovu karijeru nisam čuo niti jednu pametnu rečenicu od njega. Možda on i radi taj posao kao predsjednik opštine, ali realno dr je kao govornik go kurac, opšta mjesta i dosadna nacionalistička priča koju bar 500 ljudi u Srbiji priča ako ništa drugo zanimljivije i pismenije od njega. 

Pa da, ali to što 500 ljudi priča, sad će da Olja blamira... Bar se nadam da će da ga malo prodrma i da proba da objasni koliko je to idiotski stav...

Link to comment

 

Ma gde ce da ga prodrma, niti ga se nesto dotice, niti kapira.

 

A mogao je da ostane upamcen kao vrhunski sportista.

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Ja jedva čakam da Gangula objani ovo oko pekara Albanca što je tweetovao... Samo za to ga vredelo zvati magarca...

+1000

 

Pošto je sličan tvit iz Jeremijine ekipe u međuvremenu obrisan

Link to comment
25 minutes ago, Majo said:

Ne znam za Tatjanu, ali ova dva smaraca :fantom:bolje da su dve cigle doveli u goste. 

 

E bas. Al mora se Utisak gledati, makar na silu :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...