Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

12 hours ago, gagilija said:

ljubav prema dečku koji ima pare-e-e-e

jel to isto biznis  preko onih minihidrocentrala? bas divno ako je tako.

meni više vuče na vetroparkove, u nekom poetskom smislu :lol: al verujem da je to sve povezano.

 

19 minutes ago, April said:

 Ima i nekih aktuelnih sa sličnim nastupom, u koje sumnjam ništa manje.

 

Ali to je tako nevažno.  

pa nije nevažno. daj otvori nam oči, da se ne ložimo za džabe.

Link to comment
51 minutes ago, slepa živana said:

meni više vuče na vetroparkove, u nekom poetskom smislu :lol: 

 

 

1 moderni Don Kihot takoreci :happy:

Link to comment
40 minutes ago, Leia said:

Aprile koliko ja rastabirim protestuje se protiv ovakve vlasti koja tolerise Levijatane i ostale navijace. Ti vidis ogroman problem sto protestanti nisu istog momenta kad je ova gamad krenula da divlja odjurili u Borcu da brane pekara? 3. Maj iliti 5 dana zakasnjenja u reakciji je previse i prekasno? Mislim da malo preterujes.

 

Moguće da preterujem. Ali upravo to mislim - da opozicija ne ohrabruje ljude da se brane. 

 

Bez vetra u leđa, bez odbrane, krađa glasova postane normalna stvar, hajke u medijima postanu normalna stvar, leks specijalisi postanu normalna stvar, neizlazak na izbore postane normalna stvar jer čemu...

 

Za to vreme, mi se iscrpljujemo srbljanovićima. Ima jedan sjajan momenat u Utisku, kad Bakić prekida Olju - 'Dokle ćemo da pričamo o Ani Brnabić?'

Olja je pronašla ozbijnog sagovornika, tema je odlična i aktuelna - devastiranje metropole, i onda se pogubi u dnevnoj poitici i beogradskim glasinama.

 

Zato ću se izviniti i Živani što je ostavljam bez odgovora, jednostavno ne želim da otvorim još jedan krug o sumnjivim licima.

 

Kapiram ja da je problem o kom pišem manje zanimljiv, ali se plašim da će jednom kad postane zanimljiv, biti prekasno.

Link to comment

Kako molim te opozicija ne ohrabruje ljude da se brane, pa jedna od glavnih parola protesta je “bez straha”.

 

Ja nemam utisak da se na protestima samo tupi o Srbljanovicki i slicnima, stavise ne vidim da se van Twittera i ovog Biljaninog pokusaja trolovanja Utiska iko njima bavi. 

Iako bi takvi to mnogo voleli naravno, kao i ona koja samo truje i vristi na koga stigne a onda se sablaznjava kad je neko oplete istom merom. A ujedno naravno i uziva jer je dobila medijsku paznju i sansu da izgleda drcno i borbeno braneci te svoje nebuloze.

 

Link to comment

U pravu je April sve. Mora se uvek reagovati odmah, u petaktm je kasno. 

Opozicija bi trebalo da napravi neku svoju interventnu grupu koja bi se postrojila ispred Djurine pekare ili gde god zatreba za pola sata. Sa sve Djilasom ili Borkom ili Lutovcem u prvom redu. Inače, piši propalo.

Link to comment
8 minutes ago, aram said:

U pravu je April sve. Mora se uvek reagovati odmah, u petaktm je kasno. 

Opozicija bi trebalo da napravi neku svoju interventnu grupu koja bi se postrojila ispred Djurine pekare ili gde god zatreba za pola sata. Sa sve Djilasom ili Borkom ili Lutovcem u prvom redu. Inače, piši propalo.

 

Pa to vucic i zeli da isprovocira od kad je protest poceo, zato se ovakvi performansi i prave da bi se taj njegov shljam potukao s nekim a onda opozicija blatila. 

Za sad izgleda jedino Bosko hoce da se shiba s njima, steta sto se incident desio bas na 1 Uskrs kad on nije u operativnom stanju.

 

Link to comment
1 minute ago, precog said:

nisam siguran da bi se bosko sibao za djuru...

 

Ni ja naravno, ali stvarno ne mogu da zamislim nikog ni od ove trojice kako se shibaju za bilo koga

Link to comment
2 hours ago, April said:

Moj odijum ka Srbljanović je star i ispisao sam ga onoliko na pripadajućem BS topiku dole. Miks narativ Pere Lukovića i Nenada Čanka me odbijao i kad je bila seksija i kad je bila urbanija. Njenu kolaboraciju doživljavam kao sasvim prirodnu, kao i u slučaju pomenute dvojice, u takve sam uvek sumnjao. Ima i nekih aktuelnih sa sličnim nastupom, u koje sumnjam ništa manje.

 

Ali to je tako nevažno.  

Ne samo PPP, na mreži su napisani kilometri o izdaji, tipa Tijago Stanković i ko sve ne, sve to u vreme dok Levijatan u Borči izvodi svoju pokaznu vežbu na koju će NDMBGD i DS, eto, odgovoriti. Ali u petak.

 

I to je bio smisao mog posta. Sutra će neki levijatani možda doći ispred mojih vrata da me podsete kada sam na mreži napisao da Kosovo više nije Srbija, što su, jelte, shvatili kao provokaciju. Blic i N1 to će nazvati protestom, a ngo sektor će braniti moja prava. Ali u petak.

 

Ili još plastičnije: možda će Levijatan i krezubi četnici da svrate neke subote da preuzmu protest na Savskom nasipu. U nedelju se to neće pojaviti u Utisku, jer nemaju vremena da izmontiraju, a štampani mediji će u svillenim rukavicama da procenjuju da je u pitanju Protest, a ne puko nasilje nad biciklistima.

 

Daj Bože da grešim, ali Đura će otići odavde. Prvo će mu opasti dnevni pazar, onda će morati da zameni izlog, a na kraju će prihvatiti ponudu za pekaru. Komšiluk će svoju savest umirivati jadnostima tipa 'pa šta, tako su i oni naše', a za to vreme demokratska javnost će se baviti srbljanovićima, jovanovićima i trifunovićima.

 

I posle se opozicija pita zašto građanstvo nije spremno da zagrize jače. Dok režim brani svoje i kad zaseru kao u Hercegovačkoj, mi smo nemoćni i kad nas mafija deložira. Eto zato.

Ma nisam te ja pitao za Borču, pitao sam te za te "iznuđene kombine" kao da je tu bilo šta van njene volje... Na to sam reagovao a ne reaguje ona ni na Stefanovića oko Borče , kao što ne bi reagovala na bilo šta što bi ugrozilo ugovorni odnos koji ima sa ovim govnarima na vlasti.

Na to sam reagovao.

A ovo ostalo si u pravu.

Ali to ne menja ulogu B.S.  u ovom prljavom poslu koji zločinačko udruženje na vlasti sprovodi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...