Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

 da, nije taj boban stojanovic, vec onaj negdasnji spsovac, LGBT aktivista, sto je mislio da se sistem najbolje stvara, rovareci iznutra i sa najgorim sljamom... sto je bio sps kolega srdjanu dragojevicu (u isto vreme su bili aktivni tamo, bas negde kada je dragojevic radio paradu)

 

Link to comment
2 minutes ago, Aleksija said:

nije on, srecom, bar nije na tw, i mene bi razocaralo.

Nije, proverio na FB to je onaj sa prajda, što je u Kanadi...

Link to comment
2 minutes ago, nezvanova said:

 da, nije taj boban stojanovic, vec onaj negdasnji spsovac, LGBT aktivista, sto je mislio da se sistem najbolje stvara, rovareci iznutra i sa najgorim sljamom... sto je bio sps kolega srdjanu dragojevicu (u isto vreme su bili aktivni tamo, bas negde kada je dragojevic radio paradu)

 

Ja mislim da je taj gej u SPS-u Boris Milićević...

Link to comment

ljubav prema dečku koji ima pare-e-e-e

jel to isto biznis  preko onih minihidrocentrala? bas divno ako je tako.

 

to što je jedina pomenula  borču je ne abolira uopšte za sveopšti govnarluk u koji je upala pa ne ume čestito ni da se vadi.  šta,  kao to je u stvari ona stara biljana, buntovnica i zaštitnica nejakih, samo sad eto mora da drži stranu brnabama? jer će šta, ostati bez posla? priglupa je pa ne kapira? ako je zbog momkovog biznisa, okej samo nazovimo to pravim imenom. 

kako joj je promaklo da je ministar slina rekao sve je ok, nijedno staklo nije polomljeno? N1 je valjda jedini od svih televizija uopšte pomenuo to što se dešavalo, a jeste bio protest koji su organizovali levijatani, nogo i ostala bratija. a inače je oduvek i bila nekulturna i umišljena, prenemaže se i ne poštuje sagovornike,  jbt samo što još nije počela da turpija nokte dok je pričao bakić. toliko je mudroserala i uplitala u priču sve i svašta da uopšte nije ostavila mnogo prostora da neko drugi pomene borču. ona je okretala priču na sve živo sem onoga što je bila konkretna tema i što je se pita.

 

sem toga, dobričina ekipatm je valjda organizovala podršku da se ide na burek ili kako već.

Link to comment

da, u borču 3. maja ide sergej, ne davimo, deo yihr-a, valjda, deo ds-a, sa balšom i ne znam ko još.

Link to comment
2 hours ago, gagilija said:

 

sem toga, dobričina ekipatm je valjda organizovala podršku da se ide na burek ili kako već.

 

jeste, on se u utisku odmah nadovezao na to biljanino i iskoristio trenutak da pozove ljude 3. maja, da podrze tog coveka. jos jedan primer da kod NDB nije samo retorika vec su proaktivni. svaka im cast!

 

a valjda ce se i biljana pojaviti..? 

Link to comment
9 hours ago, gagilija said:

ljubav prema dečku koji ima pare-e-e-e

jel to isto biznis  preko onih minihidrocentrala? bas divno ako je tako.

 

to što je jedina pomenula  borču je ne abolira uopšte za sveopšti govnarluk u koji je upala pa ne ume čestito ni da se vadi.  šta,  kao to je u stvari ona stara biljana, buntovnica i zaštitnica nejakih, samo sad eto mora da drži stranu brnabama? jer će šta, ostati bez posla? priglupa je pa ne kapira? ako je zbog momkovog biznisa, okej samo nazovimo to pravim imenom. 

 

Po onome sto je odbrusila Dobrici (ko bese taj?) kako su svojim programom dobili 3% meni vise deluje kao da je u pitanju frustracija glupim narodom, kojeg je ona eto decenijama pokusala da popravi, ali je glup i zato je digla ruke.

Link to comment

Podrska pekaru iz Borce nesto kao podrska onim srednjoskolcima oko protesta - taman dovoljno da se isprsi kako je brizna i angazovana a da je nista ne kosta

Link to comment
4 minutes ago, Leia said:

Podrska pekaru iz Borce nesto kao podrska onim srednjoskolcima oko protesta - taman dovoljno da se isprsi kako je brizna i angazovana a da je nista ne kosta

Ma njena poenta kod "slučaja Borča" je bilo da se napomene da je tu bio "onaj Nogo, onaj što je bio na šetnjama..."

Link to comment
26 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma njena poenta kod "slučaja Borča" je bilo da se napomene da je tu bio "onaj Nogo, onaj što je bio na šetnjama..."

 

Zena pronasla svoju novu ekipu jbg, sve ide kao podmazano, ima se para, vlast joj je nikad blize, cak mislim da u tim krugovima praznoglavci zaista misle da rade mnogo bolji posao nego sto bi neko drugi umesto njih radio.

 

"Narod ne shvata da prvo mora da bude tesko ako se zeli napredak"  govore oni dok udobno zavaljeni vire iz oklopljenih automobila i Cesare Paciotti cipela, sve kombinujuci kome ide ciglana, kome ono skladiste idealno za klub a kome parcela kod zemunska tri sarana.

 

Lepo je rekao Bakic, juricemo ih po ulici. Bikicu included.

Edited by Caligula
Link to comment
13 hours ago, Frank Pembleton said:

Ajd pojasni "verovatno iznuđene kombine Biljane Srbljanović" .

A i taj "muk" na spomen Stefanovića je isto zanimljiv...

Moj odijum ka Srbljanović je star i ispisao sam ga onoliko na pripadajućem BS topiku dole. Miks narativ Pere Lukovića i Nenada Čanka me odbijao i kad je bila seksija i kad je bila urbanija. Njenu kolaboraciju doživljavam kao sasvim prirodnu, kao i u slučaju pomenute dvojice, u takve sam uvek sumnjao. Ima i nekih aktuelnih sa sličnim nastupom, u koje sumnjam ništa manje.

 

Ali to je tako nevažno.  

Ne samo PPP, na mreži su napisani kilometri o izdaji, tipa Tijago Stanković i ko sve ne, sve to u vreme dok Levijatan u Borči izvodi svoju pokaznu vežbu na koju će NDMBGD i DS, eto, odgovoriti. Ali u petak.

 

I to je bio smisao mog posta. Sutra će neki levijatani možda doći ispred mojih vrata da me podsete kada sam na mreži napisao da Kosovo više nije Srbija, što su, jelte, shvatili kao provokaciju. Blic i N1 to će nazvati protestom, a ngo sektor će braniti moja prava. Ali u petak.

 

Ili još plastičnije: možda će Levijatan i krezubi četnici da svrate neke subote da preuzmu protest na Savskom nasipu. U nedelju se to neće pojaviti u Utisku, jer nemaju vremena da izmontiraju, a štampani mediji će u svillenim rukavicama da procenjuju da je u pitanju Protest, a ne puko nasilje nad biciklistima.

 

Daj Bože da grešim, ali Đura će otići odavde. Prvo će mu opasti dnevni pazar, onda će morati da zameni izlog, a na kraju će prihvatiti ponudu za pekaru. Komšiluk će svoju savest umirivati jadnostima tipa 'pa šta, tako su i oni naše', a za to vreme demokratska javnost će se baviti srbljanovićima, jovanovićima i trifunovićima.

 

I posle se opozicija pita zašto građanstvo nije spremno da zagrize jače. Dok režim brani svoje i kad zaseru kao u Hercegovačkoj, mi smo nemoćni i kad nas mafija deložira. Eto zato.

Link to comment

Aprile koliko ja rastabirim protestuje se protiv ovakve vlasti koja tolerise Levijatane i ostale navijace. Ti vidis ogroman problem sto protestanti nisu istog momenta kad je ova gamad krenula da divlja odjurili u Borcu da brane pekara? 3. Maj iliti 5 dana zakasnjenja u reakciji je previse i prekasno? Mislim da malo preterujes.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ma njena poenta kod "slučaja Borča" je bilo da se napomene da je tu bio "onaj Nogo, onaj što je bio na šetnjama..."

 

A pa da, i to. Em se ostrvi na proteste, em ispadne brizna prema nejakima, 2in1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...