Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

49 minutes ago, Frank Pembleton said:

Čekajte bre, vi sad ovo njeno ogavno ponašanje opravdavate kao "ljubav je to..." , kao dečko i tako...

A ko joj je dečko?

Neki nov?

niko nije pravdao njeno ponasanje, samo pokusavamo da shvatimo otkud ta promena, kako je odjednom postala takva kakva je sada. 

dakle, nije nikakvo opravdanje, ja sam npr. samo pokusala da razumem njenu poziciju, jer ona nije nikada mislila, nastupala i javno delovala kao smajlovicka od koje se i mogao ocekivati ovakav sled dogadjanja, ali od nje je to ipak veliko iznenadjenje. 

 

a za decka su ti rekli, prodaje struju, mladi uspesni menadzer - sposoban i inteligentan, verovatno bi ga ona tako opisala (a kako drugacije da opise osobu koju voli? a onda sledi da mu je nadredjena ako ne  inteligentnija i sposobnija, onda barem pametna kao on)

 

Link to comment
4 hours ago, nezvanova said:

 

 

a za decka su ti rekli, prodaje struju, mladi uspesni menadzer - sposoban i inteligentan, verovatno bi ga ona tako opisala (a kako drugacije da opise osobu koju voli? a onda sledi da mu je nadredjena ako ne  inteligentnija i sposobnija, onda barem pametna kao on)

 

 

znaci srbljanovic je biba struja :wub:

Link to comment

Svi se samo bave BS trivijom u Utisku.

 

Niko da primeti da je ona jedina pomenula slučaj u Borči, nije ga bilo ni među predlozima, iako se dogodio dan ipo ranije - šta kao nije bilo vremena da se izmontira?! Vrlo dobro je fokusirala i interpretacije u N1 i Blicu da je to PROTEST; a to je realno bila hajka, fizički materijalizovana medijska hajka, nimalo drugačija niti manje preteća od sličnog scenarija iz Hrtkovaca.

 

Odvratno mi je minimiziranje borčanske deložacije i to ne samo u Utisku i proevropskim medijima, već i u opozicionim strankama - Lutovac je prećutao i sakrio se iza Maje Videnović, Sergej je prećutao i sakrio se iza bezličnog stranačkog saopštenja i tviter pošalica, Jeremić je preć...ne, ne prećutao, pre bi se reklo da se Jeremić zlurado smejao, sudeći po FB nalozima...uostalom, ko da rizikuje rejting zbog par Šiptara. Tako je Đilas morao da izdvoji glas kroz tu Stranku slobode i pravde jer u SZS očigledno nema konsenzus za zajedničko saopštenje, da se Jeremić i Boško ne bi zamerili svom glasačkom telu.

 

Msm, još jedna demonstracija bezmudosti, jalovosti i nemoći demokratske opozicije i pratećih prodemokratskih medija me svakako frustrira više od verovatno iznuđenih kombina Biljane Srbljanović. 

Link to comment
7 minutes ago, April said:

Svi se samo bave BS trivijom u Utisku.

 

Niko da primeti da je ona jedina pomenula slučaj u Borči, nije ga bilo ni među predlozima, iako se dogodio dan ipo ranije - šta kao nije bilo vremena da se izmontira?! Vrlo dobro je fokusirala i interpretacije u N1 i Blicu da je to PROTEST; a to je realno bila hajka, fizički materijalizovana medijska hajka, nimalo drugačija niti manje preteća od sličnog scenarija iz Hrtkovaca.

 

Odvratno mi je minimiziranje borčanske deložacije i to ne samo u Utisku i proevropskim medijima, već i u opozicionim strankama - Lutovac je prećutao i sakrio se iza Maje Videnović, Sergej je prećutao i sakrio se iza bezličnog stranačkog saopštenja i tviter pošalica, Jeremić je preć...ne, ne prećutao, pre bi se reklo da se Jeremić zlurado smejao, sudeći po FB nalozima...uostalom, ko da rizikuje rejting zbog par Šiptara. Tako je Đilas morao da izdvoji glas kroz tu Stranku slobode i pravde jer u SZS očigledno nema konsenzus za zajedničko saopštenje, da se Jeremić i Boško ne bi zamerili svom glasačkom telu.

 

Msm, još jedna demonstracija bezmudosti, jalovosti i nemoći demokratske opozicije i pratećih prodemokratskih medija me svakako frustrira više od verovatno iznuđenih kombina Biljane Srbljanović. 

Ranije su predlozi bili od subote do petka, verujem da ce to biti u ovoj emisiji...

 

Sve si u pravu oko reakcije opozicije, ali nemoj zaboraviti na Bikicin komentar dogadjaja gde optužuje Dveri za isti, iako ja Nogo izbačen (ona navna ne zna za to), a na pitanje o ministru policije je otišla tetki da odnese lek...

Link to comment

Generalno je smorila sa Vucic-Vesic predlozima, toliko je jednolicno da nema poente gledati iste. Pogotovu one spodobe sa pinka koje normalan svet izbegava u sirokom luku, samo se dzabe iznerviram.

Link to comment

"iznudjene kombine" - jadna Biki, ne bi ona, nego je nateralo da radi za Brnabicku I da igra njihovu poslednju igricu u nizu.

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

evo je neki boban stojanović brani na sva zvona i poručuje iz gugenhajm muzeja u bilbau da jedemo govna

 

Onaj što je bio u predhodnom Utisku?

Link to comment
7 hours ago, nezvanova said:

niko nije pravdao njeno ponasanje, samo pokusavamo da shvatimo otkud ta promena, kako je odjednom postala takva kakva je sada. 

dakle, nije nikakvo opravdanje, ja sam npr. samo pokusala da razumem njenu poziciju, jer ona nije nikada mislila, nastupala i javno delovala kao smajlovicka od koje se i mogao ocekivati ovakav sled dogadjanja, ali od nje je to ipak veliko iznenadjenje. 

 

a za decka su ti rekli, prodaje struju, mladi uspesni menadzer - sposoban i inteligentan, verovatno bi ga ona tako opisala (a kako drugacije da opise osobu koju voli? a onda sledi da mu je nadredjena ako ne  inteligentnija i sposobnija, onda barem pametna kao on)

 

Ma naravno nisam mislio da stvarno opravdavate, nego je pogrešno da se ona kao zaljubila , pa se promenila.

Ona se histerično ponašala oduvek. Samo kad je napadala zajedničke protivnike onda joj se to opraštalo.

A histerično ponašanje i niski udarci u diskusiji su uvek bili...

Samo smo bili mišljenja da su ovi to zaslužili...

Link to comment
2 hours ago, April said:

Svi se samo bave BS trivijom u Utisku.

 

Niko da primeti da je ona jedina pomenula slučaj u Borči, nije ga bilo ni među predlozima, iako se dogodio dan ipo ranije - šta kao nije bilo vremena da se izmontira?! Vrlo dobro je fokusirala i interpretacije u N1 i Blicu da je to PROTEST; a to je realno bila hajka, fizički materijalizovana medijska hajka, nimalo drugačija niti manje preteća od sličnog scenarija iz Hrtkovaca.

 

Odvratno mi je minimiziranje borčanske deložacije i to ne samo u Utisku i proevropskim medijima, već i u opozicionim strankama - Lutovac je prećutao i sakrio se iza Maje Videnović, Sergej je prećutao i sakrio se iza bezličnog stranačkog saopštenja i tviter pošalica, Jeremić je preć...ne, ne prećutao, pre bi se reklo da se Jeremić zlurado smejao, sudeći po FB nalozima...uostalom, ko da rizikuje rejting zbog par Šiptara. Tako je Đilas morao da izdvoji glas kroz tu Stranku slobode i pravde jer u SZS očigledno nema konsenzus za zajedničko saopštenje, da se Jeremić i Boško ne bi zamerili svom glasačkom telu.

 

Msm, još jedna demonstracija bezmudosti, jalovosti i nemoći demokratske opozicije i pratećih prodemokratskih medija me svakako frustrira više od verovatno iznuđenih kombina Biljane Srbljanović. 

Ajd pojasni "verovatno iznuđene kombine Biljane Srbljanović" .

A i taj "muk" na spomen Stefanovića je isto zanimljiv...

Link to comment
39 minutes ago, mraki said:

Onaj što je bio u predhodnom Utisku?

Nadam se da nije on, izgledao mi prilično normalno...

Link to comment
6 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nadam se da nije on, izgledao mi prilično normalno...

nije on, srecom, bar nije na tw, i mene bi razocaralo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...