Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja sam se zabezeknuo kad sam cuo to za fotografe. :s_w: Ako je to istina, par stvari je tu zanimljivo: ja se nesto ne secam da su fotografi javno protestovali zbog ovoga, cak ni neko saopstenje nisam video (ako gresim i ako mi je promaklo, molim da me neko ispravi), sto moze da znaci: ili da su fotografi tiho i necujno otisli u Vladu i zalili se, a Vlada, ovakva kakva je, dobrocudna i socijalno odgovorna, im te zahteve ispunila ili neki fotograf(i) ima(ju) prijatelje u Vlasti, pa su ih zamolili da im ne sjebavaju posao ili, ako se fotografi nisu bunili, onda je neko sam u vlasti odlucio da ovako bude i verovatno se, na neki nacin, omastio sa strane (da l' kod fotografa, ili ako sam ima neki foto-biznis). Sve u svemu, pisijada :lol:

dal je moguće da zec nije bio dosadan? prepričajte to sa fotografima, gledao sam inter-roma.
Zec je govorio jasno i razumljivo, za mene laika, a i Prokopijevic je, takodje, bio vrlo jasan i konkretan. Svakako nije bio dosadan, vec je postavljao vrlo vazna i, u sustini, prosta pitanja (na koje Sekretar nije umeo da odgovori, osim onih standardnih, politikantskih fraza) i davao konstatacije vezane za drzavu, javnu potrosnju, kurs dinara, budzet, itd. Edited by Sludge Factory
Link to comment

au, evo prvi vižjual prokopijevića, kravata popreko kao poslednji stadijum kapitalizma... :lol:a evo i supstance: pravda za zrenjanin! pravda za uroša! zašto je borba za/protiv ovoga/onoga počela od ovoga a ne od onoga...edit: ček, ček...pa ovaj je garant cirnuo. "petokraka im viri iz usta", fulao je postotak zaštite, poziva se na estoniju...mamice.

Edited by L'arko
Link to comment
Ja sam se zabezeknuo kad sam cuo to za fotografe. :s_w: Ako je to istina, par stvari je tu zanimljivo: ja se nesto ne secam da su fotografi javno protestovali zbog ovoga, cak ni neko saopstenje nisam video (ako gresim i ako mi je promaklo, molim da me neko ispravi), sto moze da znaci: ili da su fotografi tiho i necujno™ otisli u Vladu i zalili se, a Vlada, ovakva kakva je, dobrocudna i socijalno odgovorna, im te zahteve ispunila ili neki fotograf(i) ima(ju) prijatelje u Vlasti, pa su ih zamolili da im ne sjebavaju posao ili, ako se fotografi nisu bunili, onda je neko sam u vlasti odlucio da ovako bude i verovatno se, na neki nacin, omastio sa strane (da l' kod fotografa, ili ako sam ima neki foto-biznis).
Ako se ti ne secas ne znaci da se to nije desilo.Nisam gledao emisiju osim par minuta kad je covek pomenuo licne karte. Znam da su se fotografi nesto bunili pre nekoliko godina i to po oba osnova, da im se uzima 'leba i da sluzbenici u SUP-u nisu sposobni da fotografisu kako treba. Nisam do sad cuo od nekoga da je vadio licnu kartu ali ne mogu da verujem da se slike traze tek tako. Najludje od svih ludosti vezanih za nova dokumenta. Inace, jos u vreme 386 racunara, sam vadio slican dokument i cela procedura od pisanja zahteva, slikanja, potpisivanja, izrade i laminiranja kartice je trajala 10-ak minuta sto ce reci da ni danas ne bi trebala da traje duze od toliko, ali to je druga prica. Mozda bi za pocetak trebalo izbaciti nepotrebnu proceduru cekanja fotki. Svratis do fotografa, das pare i produzis u SUP.
Link to comment
Ako se ti ne secas ne znaci da se to nije desilo.Nisam gledao emisiju osim par minuta kad je covek pomenuo licne karte. Znam da su se fotografi nesto bunili pre nekoliko godina i to po oba osnova, da im se uzima 'leba i da sluzbenici u SUP-u nisu sposobni da fotografisu kako treba. Nisam do sad cuo od nekoga da je vadio licnu kartu ali ne mogu da verujem da se slike traze tek tako. Najludje od svih ludosti vezanih za nova dokumenta. Inace, jos u vreme 386 racunara, sam vadio slican dokument i cela procedura od pisanja zahteva, slikanja, potpisivanja, izrade i laminiranja kartice je trajala 10-ak minuta sto ce reci da ni danas ne bi trebala da traje duze od toliko, ali to je druga prica. Mozda bi za pocetak trebalo izbaciti nepotrebnu proceduru cekanja fotki. Svratis do fotografa, das pare i produzis u SUP.
Sada to traje 30-40 minuta uz slikanje i na kraju ne možeš da se prepoznaš na slici koju je pandur fotografisao, ali ne znam koji će im onda od fotografa slike.
Link to comment
Sada to traje 30-40 minuta uz slikanje i na kraju ne možeš da se prepoznaš na slici koju je pandur fotografisao, ali ne znam koji će im onda od fotografa slike.
Znaci pandur izmeni licni opis i kad te propsuti kroz foto aparat, ne samo kroz sake. Secam se Djeliceve konferencije za stampu kad je najavio da od tamo nekog letosnjeg ponedeljka pocinje izdavanje dokumenata i da se nece tolerisati nikakvi zastoji izazvani od strane sluzbenika MUP-a i da gradjani sve to njemu lepo prijave. Da sam znao kako da ga kontaktiram, istog momenta bih mu prijavio probleme na svim salterima.
Link to comment
Ako se ti ne secas ne znaci da se to nije desilo.Nisam gledao emisiju osim par minuta kad je covek pomenuo licne karte. Znam da su se fotografi nesto bunili pre nekoliko godina i to po oba osnova, da im se uzima 'leba i da sluzbenici u SUP-u nisu sposobni da fotografisu kako treba. Nisam do sad cuo od nekoga da je vadio licnu kartu ali ne mogu da verujem da se slike traze tek tako. Najludje od svih ludosti vezanih za nova dokumenta.
Pa ja zamolih da me neko ispravi ako gresim i eto, ti si me ispravio. Hvala ti. U svakom slucaju, ovo je nevidjena glupost.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...