Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

uz ovakve perjanice potpuno je jasno da je sreca sto LDP nije usao u vladu.Pored ovog pijanog i Mrka bi izgledao kao stabilan, elokventan i pre svega normalan politicar.

Link to comment

samardzic offu kojoj je emisiji onaj obrazovac pricao o sinjelima? (jedan od predloga je u pitanju) ima li snimak na jutjubu? zaintrigirao me preteci solilokvij...samardzic on/

Edited by Joshua
Link to comment
preteruješ. imao je gafova i gafova u ovoj epizodi, ali u ovom konkretnom slučaju pitanje nije bilo ovako kako pišeš. ni te sadržine, ni tog tona koji bi se mogao naslutiti na osnovu sadržaja.
Čekaj, nije pričao o proceduri ulaska/izlaska/boravka u USA i onda pitao Viskovića da li je ON bio u Americi, kao da proverava može li mu Ivo parirati po tome ili je običan smrtnik koje nije video zapadne obale Atlantika.Uostalom, videćemo kad Teacher okači.E sad, vrlo je moguće da ja organski ne podnosim Samardžića pa mu učitavam aroganciju i prepotentnost, kojih inače nema ni u naznakama. :)
Link to comment
Au jebote, nisam gledao ovo sa Vucicem. Soooo gay....
:lol: znaci, posle toliko godina ostvarimo kakvu takvu pobedu na medjunarodnom planu, Crna Gora pritom zabije noz u ledja Srbiji pa se tako iskenja na nase istorijski dobre odnose, istovremeno se stvarajuci jedna anticrnogorska histerija sa tendencijom da preraste u bezumlje s pocetka devedesetih... i sve to u jednoj nedelji.Al meni je nekako utisak Vucic koji onako zvalavi o Cici koja ga stiska zato sto ga se uzelela. Jeste, nemam osecaj za to tradicionalno.
Link to comment
Čekaj, nije pričao o proceduri ulaska/izlaska/boravka u USA i onda pitao Viskovića da li je ON bio u Americi, kao da proverava može li mu Ivo parirati po tome ili je običan smrtnik koje nije video zapadne obale Atlantika.Uostalom, videćemo kad Teacher okači.E sad, vrlo je moguće da ja organski ne podnosim Samardžića pa mu učitavam aroganciju i prepotentnost, kojih inače nema ni u naznakama. :)
uhh, zar moraju da se upotrebljavaju ldp-jugend metode u diskusiji ?ja mislim da je samardzic jedan odvratan lik i zbog njega i slicnih u ldp-u (npr. lukovic i slicni) nikad necu glasati za ldp ali u pomenutoj situaciji mislim da nije kao sto si predstavila
Link to comment
uhh, zar moraju da se upotrebljavaju ldp-jugend metode u diskusiji ?ja mislim da je samardzic jedan odvratan lik i zbog njega i slicnih u ldp-u (npr. lukovic i slicni) nikad necu glasati za ldp ali u pomenutoj situaciji mislim da nije kao sto si predstavila
Slobodan si da misliš kao što sam i ja slobodna da stičem utisak kakav hoću.A propos ldp-jugenda, takođe si slobodan da ne obraćaš pažnju kako se Pejsi i ja jedno drugom obraćamo. Malo slobodnije peckanje je nešto što mogu sebi da dozvolim nakon nekoliko godina prepiske na forumu sa njim. Edited by Valkyrie
Link to comment
ja mislim da je samardzic jedan odvratan lik i zbog njega i slicnih u ldp-u (npr. lukovic i slicni) nikad necu glasati za ldp ali u pomenutoj situaciji mislim da nije kao sto si predstavila
Uf, s obzirom da se nabrojani u zadnjih par nedelja javno distanciraše od LDP, a jedan to eksplicitno izreče malopre, hoćeš li se predomisliti?
Link to comment
Uf, s obzirom da se nabrojani u zadnjih par nedelja javno distanciraše od LDP, a jedan to eksplicitno izreče malopre, hoćeš li se predomisliti?
zar je i pera bacio kletvu na ldp?
Link to comment
samardzic offu kojoj je emisiji onaj obrazovac pricao o sinjelima? (jedan od predloga je u pitanju) ima li snimak na jutjubu? zaintrigirao me preteci solilokvij...samardzic on/
Taj obrazovac se nalupetavao kod Olje Kovacevic na RTS-u, u emisiji Da Mozda Ne.
Link to comment
zar je i pera bacio kletvu na ldp?
Mislio sam da je to opće poznato svim fanovima Peščanika, gradivo se mora znati. Samo pažljivo poslušati nastup u Peščaniku pre par nedelja. Ne samo što PL nema više za koga da glasa, nego i daje komentar "i ovi što su pričali da neće svo vreme, pa na kraju oće, pa što ste onda toliko pričali" itd.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...