Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Izgleda da je dovoljno da se malo ucirka da bi se vratio svome pravom JA. Beograd uber alles i ko živi van kruga 2 neka krepa gubavcem.Traktat o zabrinutosti spoljnopolitičkom aktivnošću Srbije i ekspanzijom agresije - :lol:

Link to comment

Je l' mi se učinilo ili je rekao da je nivo odnosa Srbije sa Vašingtonom ispod Samardžićevih ličnih porodičnih i kulturnih interesa?

Link to comment
Opa, sagovornici su ispod Samardzicevog nivoJa. Gospodin bio u Americi bre!kakav pijani mamlaz. Sramota da deli studio sa gospodinom Viskovicem.
Word.Aj što je bio u Americi, nego što onako nadmeno kako samo on ume pita Dr Viskovića: ''Jeste Vi bili uopšte u Americi <_< ?''
Link to comment
Aj što je bio u Americi, nego što onako nadmeno kako samo on ume pita Dr Viskovića: ''Jeste Vi bili uopšte u Americi <_< ?''
preteruješ. imao je gafova i gafova u ovoj epizodi, ali u ovom konkretnom slučaju pitanje nije bilo ovako kako pišeš. ni te sadržine, ni tog tona koji bi se mogao naslutiti na osnovu sadržaja.
Link to comment
preteruješ. imao je gafova i gafova u ovoj epizodi, ali u ovom konkretnom slučaju pitanje nije bilo ovako kako pišeš. ni te sadržine, ni tog tona koji bi se mogao naslutiti na osnovu sadržaja.
tacno, nije bilo kao sto je Valkyrie predstavio/la ... nego prosto prizeljkujemo da se samardzic sto vise obruka
Link to comment
preteruješ. imao je gafova i gafova u ovoj epizodi, ali u ovom konkretnom slučaju pitanje nije bilo ovako kako pišeš. ni te sadržine, ni tog tona koji bi se mogao naslutiti na osnovu sadržaja.
tacno, nije bilo kao sto je Valkyrie predstavio/la ... nego prosto prizeljkujemo da se samardzic sto vise obruka
Imam snimljeno celo izlaganje, pa ćete lako prosuditi šta je i kako rekao...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...