Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

:lol:Ko je ova go no tora što intervjuiše Tijanića? Košava, Bjeljina, šta reče?A Tinska, znači, aha... dobro, sad je donekle jasnije. Kali yuga.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sa onim "ugasite kameru" (i minimaksovskim držanjem za ručicu) joj je dao idealan naslov za predlog, ali ne, ona mora da doda svoj personal touch.Ipak, više je bilo za TV manijaka nego za UN.

Link to comment
Da se pridruzim.Nije red da Natasa i Sonja budu u istoj recenici.
da se i ja pridruzim.muka mi je kad vidim da se radikalska propaganda vezana za natasu kandic primila u svakoj pori ovog drustva.
Link to comment

tak zet matije beckovica, taj janicijevic.... kakva je prica iza ove iz "nista licno" predloga? Ima to nekakve veze sa Oljom?edit; Nicović je za plavo ono što je Lazanski za zeleno.

Edited by pacey defender
Link to comment
tak zet matije beckovica, taj janicijevic.... kakva je prica iza ove iz "nista licno" predloga? Ima to nekakve veze sa Oljom?
mladja sestra udata za janicijevica.joj sto volim kad znam trac.
Link to comment
los ti izvor traca.olja starijaljudmila mladja.
google, tj ilustrovana politika, kaze da su bliznakinje...i da je Ljudmila 5 minuta starija...citirali i Olju... :D Edited by Nesh
Link to comment

prizajem gresku :)bila sam ubedjena da je olja starija jer je vec bila na faksu kad je ljudmila upisala fmu. stalno zaboravljam da se te umetnicke skole mogu upisati i ranije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...