Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

au, posto pink ne gledam nikad, tek sad vidim ove sarape, djv, krloe i ostalu gamad u toj nekoj emisijitm . sta je ovo majkutijbm, gledaju neki snimak iz skupstine grada, sarapa kaze na nekog lika iz sundjer bobove stranke "pogledajte kretena" :D

 

Ako sva ova govna ne budu barem prevrtala po kontejnerima za koricu hleba, ako vec nece trunuti po zatvorima kada jednom padne ova vlast, onda srbi treba svi kolektivno da se poubijaju od sramote. Mislim, treba i ovako, kada im je diktator postao lik kome je jedini skil u zivotu lizanje dupeta.

Link to comment

Upravo, uvek ubode u centar sa imenima predloga.

 

Šta mislite, imaju li SNS botovi nalog da masovno zovu sad i uključe se u emisiju?

Edited by mraki
Link to comment

Meni je utisak koliko su vremenom utisci izbledeli i nemaju jačinu. Svaki dan, ceo dan, godinama slušamo otrove, toliko smo navikli na ovu toksičnu attmosferu, da mi npr. bolesnik Vučić koji neće da odgovori na pitanje novinara ne proizvodi nikakav utisak. Ovi utisci su svakodnevica, a ne, kao nekada, većinom incidenti.

Ali drago mi je da se vratila. Gledam tv posle mnogo vremena.

Link to comment
Just now, steins said:

Od nje mi se želudac okrene.
A Boškić je kralj :hail:

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

ovo nazivanje stvari pravim imenom je carsko :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...