Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Svako ko mi od veceras izjednacavanje Sonje Biserko i Vojislava Seselja bude prebacivao kao relativizaciju srpskih zlocina, ...
besmislica, znam da znaš, pa ne moraš ni da se trudiš da skakućeš <_<
Link to comment
Svako ko mi od veceras izjednacavanje Sonje Biserko i Vojislava Seselja bude prebacivao kao relativizaciju srpskih zlocina, genocidne srpske politike i drugih stvarnih, izmisljenih i retorickih stvari moze elegantno i unapred da odjebe u troskocima. Njih dvoje, pored svih razlika, krasi jedna izuzetna bliskost - spadaju u red protagonista najrigidnijih, najzlonamernijih, najretrogradnijih i najopasnijih paraideoloskih tendencija u istoriji ljudske civilizacije. Potpuno me zaprepascuje da zivo ljudsko bice nije sramota da govori i radi onakve stvari.Dno dna.
Šta je pričala strašno? Gledah fuzbal."...butkice Madlen Olbrajt." :lol:Retardirani gledaoci su sjajni. Edited by Eraserhead
Link to comment
ma, strana placenica...
I domaca izdajnica angry.gif :P
inace Olja cuti ko zalivena kad prica Smajlovicka, a kad Sonja Biserko zine eto uskocice, podpitanja, opaske, blablabla...
Objasnjavao meni jedan kako provaliti dal' je namjestena fudbalska utaknica, pa kaze, gledaj sudiju, pa kad krene napad jednog tima, dal' "sijece", svira faule, pravi prekide... itd. a kad igra drugi tim onda ih pusta da izvedu napad do kraja bez prekida igra, sviranja i sl. Edited by Atreid
Link to comment
"...i vi isto i Matija Bećković. šta vi radite bre tu?" :lol:I ovaj što čita sastav Sonji Biserko. :lol:
da, da, poziva je da jednom dodje na KiM...evo gospodin hoce da da doprinos poboljshanju emisije...veceras gledaoci extra zanimljivi...
Link to comment
da, da, poziva je da jednom dodje na KiM...
To je malo ironično jer mogu da se kladim da je tamo bila više puta nego on.I ove DS babe koje se uključuju po partijskom zadatku su genijalne. :lol:
Link to comment
Svako ko mi od veceras izjednacavanje Sonje Biserko i Vojislava Seselja bude prebacivao kao relativizaciju srpskih zlocina, genocidne srpske politike i drugih stvarnih, izmisljenih i retorickih stvari moze elegantno i unapred da odjebe u troskocima. Njih dvoje, pored svih razlika, krasi jedna izuzetna bliskost - spadaju u red protagonista najrigidnijih, najzlonamernijih, najretrogradnijih i najopasnijih paraideoloskih tendencija u istoriji ljudske civilizacije. Potpuno me zaprepascuje da zivo ljudsko bice nije sramota da govori i radi onakve stvari.Dno dna.
Ma kakav šešelj, ja sam primjetio psihofizičku sličnost sa jednim drugim velikanom moderne srpske političke mislipost-571-1222634808.jpg
Link to comment
To je malo ironično jer mogu da se kladim da je tamo bila više puta nego on.I ove DS babe koje se uključuju po partijskom zadatku su genijalne. :lol:
taj nije slushao Peshcanik i bio na sajtu Helsinshkog odbora...ona baka shto je glasala za TACKU 7 :) ...
Link to comment

harper je bio nervozan kada je pisao post i zbog toga je preterao, ali sonja biserko jeste potpuno nebitan lik. trademark joj je pricanje potpunih besmislica.

Link to comment
inace Olja cuti ko zalivena kad prica Smajlovicka, a kad Sonja Biserko zine eto uskocice, podpitanja, opaske, blablabla...
Ma nepravda, svi se urotili protiv progresivaca koje niko ne razume a ni oni sebe ne razumeju. To ce najbolje da objasni Atreid on tu ima najvise iskustva.Koje je dno ova Sonjica pa ona ne zna ni sta pise u izvestaju. Istoricar je ponisitio sve njene stavove o najbrojanim na Helsinskoj listi.A dobar je i ovaj sto se smeje ovima sto se javljaju po duznosti. Pa sada vidis kako to izgleda kada drugi mora da trpi? Shvati nas koje zabole za vase stranacke obaveze.
Link to comment
Ma nepravda, svi se urotili protiv progresivaca koje niko ne razume a ni oni sebe ne razumeju. To ce najbolje da objasni Atreid on tu ima najvise iskustva.Koje je dno ova Sonjica pa ona ne zna ni sta pise u izvestaju. Istoricar je ponisitio sve njene stavove o najbrojanim na Helsinskoj listi.A dobar je i ovaj sto se smeje ovima sto se javljaju po duznosti. Pa sada vidis kako to izgleda kada drugi mora da trpi? Shvati nas koje zabole za vase stranacke obaveze.
bold: koji si ti, siguran sam, procitao :Hail: ...a glede Olje njen stav je odavno poznat i agresivnost prema njenim neistomishljenicima...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...