Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gosti: Sonja Biserko, Ljiljana Smajlović i Slobodan Markovićveceras ce da smaraju sa onim izvestajem.
Mislis razvaljuju Biserko koja je napravila najfasistickiji izvestaj jos od crnih lista novinara koje je JUL pravio krajem 90-ih. Taj izvestaj je veca sramota za Srbiju od same Sonje Biserko. Jadna zena, nema pojma sta cini od sebe i od svog (ne)ugleda u javnosti! Verovatno ce biti pateticna i jadna kao kod Bujosevica pre neki dan! Edited by Milosh76
Link to comment
ma koga zabole za taj izvestaj? ima valjda vazinijih tema od nekog nebitnog izvestaja?
Slazem se, recimo kad ce zakrpiti rupe na Gazeli u srednjoj traci kad je vec ne popravljaju celu? Ili kad ce postaviti osvetljenje na Ibarskoj da ne bude vise toliko udesa... recimo, al Utisak vise zanimaju politicke teme, nego opste...
Link to comment
Slazem se, recimo kad ce zakrpiti rupe na Gazeli u srednjoj traci kad je vec ne popravljaju celu? Ili kad ce postaviti osvetljenje na Ibarskoj da ne bude vise toliko udesa... recimo, al Utisak vise zanimaju politicke teme, nego opste...
recimo, sporazum sa fiatom i zasto drzava ulaze 400 meeleeona evara, da li se to isplati... ne znam zbog cega je vazno sta pise sonja biserko? kakav je ona faktor i kakvu moc ima u nasoj zemlji? nikakav i nikakvu.
Link to comment

Ova betonirana Sonja BiSerko je verovatno jedino bice u Srbiji kraj koje Olja Beckovic deluje recito, a Ljiljana Smajlovic simpaticno.Ko je gej debeljko, deluje previse obrazovano i potkovano za Utisak Nedelje?

Link to comment

Svako ko mi od veceras izjednacavanje Sonje Biserko i Vojislava Seselja bude prebacivao kao relativizaciju srpskih zlocina, genocidne srpske politike i drugih stvarnih, izmisljenih i retorickih stvari moze elegantno i unapred da odjebe u troskocima. Njih dvoje, pored svih razlika, krasi jedna izuzetna bliskost - spadaju u red protagonista najrigidnijih, najzlonamernijih, najretrogradnijih i najopasnijih paraideoloskih tendencija u istoriji ljudske civilizacije. Potpuno me zaprepascuje da zivo ljudsko bice nije sramota da govori i radi onakve stvari.Dno dna.

Link to comment
Svako ko mi od veceras izjednacavanje Sonje Biserko i Vojislava Seselja bude prebacivao kao relativizaciju srpskih zlocina, genocidne srpske politike i drugih stvarnih, izmisljenih i retorickih stvari moze elegantno i unapred da odjebe u troskocima. Njih dvoje, pored svih razlika, krasi jedna izuzetna bliskost - spadaju u red protagonista najrigidnijih, najzlonamernijih, najretrogradnijih i najopasnijih paraideoloskih tendencija u istoriji ljudske civilizacije. Potpuno me zaprepascuje da zivo ljudsko bice nije sramota da govori i radi onakve stvari.Dno dna.
ma, strana placenica...inace debeli u sredi je clan upravnog odbora "kad kazem novina milsim Politika" i ovde je da bi objasnio shto hoce da shutnu Ljiljanu Smajlovic...inace Olja cuti ko zalivena kad prica Smajlovicka, a kad Sonja Biserko zine eto uskocice, podpitanja, opaske, blablabla...
Link to comment
Ova betonirana Sonja BiSerko je verovatno jedino bice u Srbiji kraj koje Olja Beckovic deluje recito, a Ljiljana Smajlovic simpaticno.Ko je gej debeljko, deluje previse obrazovano i potkovano za Utisak Nedelje?
istoricar slobodan markovic. redovno gostuje u pescaniku.edit gledao sam samo prvi deo i uzasno mi je zabavno kukanje ljiljane zato sto ds hoce da je smeni. Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...