Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Oept ekologija...

 

 
Тема дана Вучић: Знамо где свој посао нисмо обавили како треба

Најгоре стање тренутно нам је у животној средини. Ту баш ништа није у складу са стандардима ЕУ, оценио премијер Србије после састанка с председником ЕК

 

Link to comment

ja sam upravo platio račun za struju koji mi je sa 3.5k dinara otišao na 6k dinara za dva meseca i to me ne potresa toliko koliko činjenica da mi nemamo uopšte strategiju za ekologiju i ekološka pitanja!!

Link to comment

Pa to je ta linija spajanja.

Izveštaj EK je svugde crven, ali je kad je u pitanju životna sredina najcrveniji moguć.

I Beba otvara poglavlje 27...

Link to comment

Institut je juče-prekjuče ponovo redizajnirao sajt, a dodata je i Lublanska enota...

 

Podgoričko krilo ima čitav 'sektor' za te zelenoekološke stvari, tako da je ta tema verovatno zahvalna po pitanju dobijanja para iz EU fondova (još ako se dobro pozicioniraš)

Link to comment

ja sam upravo platio račun za struju koji mi je sa 3.5k dinara otišao na 6k dinara za dva meseca i to me ne potresa toliko koliko činjenica da mi nemamo uopšte strategiju za ekologiju i ekološka pitanja!!

 

racun za struju ti nije argument, jer imas novog clana porodice :)

Link to comment

Zeleni blesimetri i crveni oktani se nisu podnosili. Sova je spavala. Iza ugla svadjaju se ulica i muva. U nastupu besa, oklevetani vatrogasni dom napumpao je sva creva. Gadan je mesec maj kad uleti u prolećni trans. Beogradom struji neobičan tupi bas, ogovara pekare i pljuje po zidovima sveže ofarbanog bon tona. Zamišljeni tonac leluja se u ritmu napukle neonske fasade. Centar turističke varoši odavno je stavio masku za spavanje i izgleda ko kulisa sklepana za doček debelog šefa pošte iz moj te video stvarnosti. Niko ne zna zašto su se vetrovi posvadjali i dokle će trajati ovaj žur dosadnih ugojenih veštačkom krvlju vampira bez zuba. Gradom je prostrujio glasni trač o dolasku supergloga unajmljenog preko kancelarije za potrošna dobra od javnog značaja i valjanja uputstva za smirivanje pitona putem olinjalog mačora. Svašta se zbiva. Onaj kamen na dnu je zaboravio smisao svog bitisanja otkad je umro i poslednji talas. Sve će biti bolje kad se vetrovi pomire, hrabrio je nojeve proćelavi prodavac starih novina ispred ulaza u novootvoreni hram crvenog oka sa najlonskim obrvama, bez trepavica. Sve će biti bolje kad se vetrovi pomire, mumlali su nojevi, ponosni uzemljeni provodnici vibrirajućih talasa novog najnovijeg optimizma.

Primetno zbližavanje zelenih blesimetara i crvenih oktana probudilo je sovu. Vazduhom je prostrujao miris kraja putujućeg konsenzusa debelih vampira i nojevih glava. Otvorila su se još dva splava. Emisari stigli sa svih strana podigli su cenu ispumpalog elana nudeći polovne balone sa slikama naduvanog gutača pomirenih vetrova i pozadinskim zalaskom sunca iznad zaljubljenog kappinog ledjnog topčiderskog para. Jebeni nakupci nisu ukapirali kako su završili kao betonski podupirači novog najnovijeg razvojnog plana. Iza ugla pomaljaju se stidljivi udavači. Dele se besplatni saveti. Opet su u modi dilerski ogrtači. Čovek pauk čeka ispunjenje proročanstva o spajanju dva drveta. Najstariji list u ovom dreku sveta polemiše oko nastanka sveta. Sa setom, u labuda zaljubljeni medved, seća se naslova bez velikih najvećih slova. Natiskana gomila zaklanja šibicara. Ajmo još jednom, čuje se glas, ko pogodi gde je parola dobija prvenstvo tala u uredu kancelarije za ispitivanje uticaja forsfornih spojeva na džentrifikaciju davno džentrifikovanih vagona pretvorenih u zgrade visećih plafona prepune sakupljača prelepih manira kanalizacijskog stvora. Dažesna je ta količina mikserskog otklona šejkom muda i bubrega.

 

Tajna prostorija nervozna što je još neotkrivena češkala je zidove tavana. Sa svih strana padali su priručnici okupljanja atomskih mrava. U parku egzibicionista je plašio prolaznike skupljenim obrvama. U trenutku, iznenada, pojavio se heroj potlačenih kišnih glista svih uzrasta. Ohrabrene herojstvom teške reči, izašle su na ulice grada oteravši točkaše u garaže. Heroj u obliku daždevnjaka svake večeri dočekivao je glavne gliste ovog grada. Vaši životi su moja hrana, kad postanem čudovište oslobodiću vas straha. Nepredvidjeno u blizini je eksplodirala fabrika lubrikanata, i našem heroju je počela rasti glava spljoštenog nosa. Sumnja je pala na pecaroški lobi. U zaborav je pao čim se u glavu pretvorio pa u šahtu završio otkotrljani predvodnik kišnih glista, heroj ružičastih plamenih zora. Vetrovi ludaje izbacuju na površinu zadahe unutrašnjeg hoda kolektivne grimase, kao smer kretanja poželjan je trk unatraške.

Jebeš nebitne budale, zevajući od dosade mumlao je narodni parazit listajući novine.

Link to comment

Institut je juče-prekjuče ponovo redizajnirao sajt

 

 

Izgleda da su tom prilikom sa sajta uklonjeni tragovi o Mijatu Damjanoviću, članu komisije za Slinin doktorat. (Izvor: Natalija Miletić, tviter)

 

Mali Bebica uklonio sa sajta da mu je Mijat Damjanovic predsednik UO u Beogradu. Mijat od Slinine komisije that is. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.publicpolicyinstitute.eu/vesti/intelektualna-svojina-nedovoljno-zasticena_44/   

Link to comment

Mijat Damjanović, član Slinine 'doktorska teza' komisije i predsednik Upravnog odbora Bebinog Instituta za javnu politiku. I rest my case.


 



Da li će Mijat biti član etičke komisije vlade o kojoj Beba savetuje Firera?


 



Nije da nije kvalifikovan. Pisao je o etici i moralu u visokom obrazovanju za Megatrendov naucni casopis >>> https://twitter.com/FlyNatalija/status/475175760752574464 


 



Megatrendov naucni casopis. Kraj vica.


 



Link to comment

:mellow:

 

ne bi mi palo na pamet da sam ga mozgao još sto puta! :isuse:

htedoh da kazem, hiljade  pegli, hiljade vesh mashina, ali proci ce, to je uteha, relativno ^_^

Link to comment

Zlostavljanje životinja je valjda krivično delo... naravno dovoljno je prijaviti policiji, a ne na naslovnu stranu

A da li je distribuiranje takvog sadržaja (što je Popović radio) takođe krivično delo?

Link to comment

Mogla je Olja i 100 puta da mu kaže "Sram vas bilo!" Ne očekujete valjda od nekog kao što je Popović da ima grižu savesti?

 

I laž je da se u Biro vratio nekoliko meseci pre atentata kada je javna tajna, to znaju sve redakcije, da je Katarina-Kaja Spasić, njegova tadašnja zamenica a sadašnja supruga u tom periodu do atentata u ime Biroa potpisivala sve dokumente ...

Link to comment

 

I laž je da se u Biro vratio nekoliko meseci pre atentata kada je javna tajna, to znaju sve redakcije, da je Katarina-Kaja Spasić, njegova tadašnja zamenica a sadašnja supruga u tom periodu do atentata u ime Biroa potpisivala sve dokumente ...

 

To je juče na tviteru potvrdio i Zoran Živković.

Link to comment

Ali realno sta vas je kod Bebe iznenadilo?Pa da se prekida emisija?On je po podgorickim medijima vec govorio da snimak ima i da ce ga deliti maksimalno....Samo je ponovio ono sto vec svi znaju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...