Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

živo me zanima ko li u LDPu određuje ko će ići na koji medij, u koju emisiju, pokrivati koju temu...
Odakle ti ideja da neko može da daje stranačke direktive gde će da nastupi i šta će da kaže jedan žarko, Vesna, Biljana, Pera, Milutin i još mnogi iz LDP-a, koji su potrebniji stranci zbog svoje "težine" na javnoj političkoj sceni, nego ona njima?! Raspored ko će gde da nastupi pravi se isključivo u vreme kampanja, što je i razumljivo, zbog koordinacije. što se tiče Oljine emisije, koliko mi je poznato, ona goste zove direktno, na mobilni, kao privatne osobe i tako s njima dogovara učešće u emisiji.
Link to comment
Odakle ti ideja da neko može da daje stranačke direktive gde će da nastupi i šta će da kaže jedan žarko, Vesna, Biljana, Pera, Milutin i još mnogi iz LDP-a, koji su potrebniji stranci zbog svoje "težine" na javnoj političkoj sceni, nego ona njima?! Raspored ko će gde da nastupi pravi se isključivo u vreme kampanja, što je i razumljivo, zbog koordinacije. što se tiče Oljine emisije, koliko mi je poznato, ona goste zove direktno, na mobilni, kao privatne osobe i tako s njima dogovara učešće u emisiji.
Definitivno doživljavate partiju kao Judejski nacionalni front.Vidiš, ja sam do sada živeo u ubeđenju da je cilj svake političke partije dolazak na vlast i vršenje vlasti. I mislio sam da u skladu sa time jedna ozbiljna partija mora da vodi računa o medijskim nastupima. Kako ja čelnike LDPa smatram najrazumnijom grupom političara u Srbiji, naivno sam očekivao da tamo postoji taktičnost i strategija kao takva. I da tu postoji nekakav plan delovanja. Pa da će na račun nje Biljana lepo Olji u slušalicu da kaže "Jao hvala ti puno na pozivu, ali mislim da je Taj i Taj daleko bolji sagovornik za tu temu i da će mnogo više imati da kaže". Takođe i Nataša, "Hvala na pozivu, ali sam onomad gledala snimak svog javnog nastupa i obećala sebi - nikad više, pa ako može da me zameni ...". O tome da su Neki Ljudi potrebniji stranci zbog svoje težine nego ona njima neću ni da pričam. Jel sinoć gost bila Biljana Srbljanović dramska spisateljica ili Biljana Srbljanović kandidatkinja LDPa za gradonačelnika? Kako je to težina Biljane Srbljanović sinoć doprinela stranci?
Link to comment
a mozda je bila ispred zena u crnom.:rolleyes:
Frakcija "Ribe u crnom".Koliko znam Olja lično bira goste i zove ih. Olja nije glupa, te kapiram da tema i nije trebalo da bude vojska već što bi rekao Sarapa "aktuelna dnevnopolitička situacija" odnosno "udri".
Link to comment

Mislim da grešite. U tih pola sata koje sam gledao, pomenuto je najpre uvažavanje države kao takve pa vojska (Topčider međ ostalim), Kosovo, SSP, srpska rezolucija u UN, haška suđenja....... E sad, ako B. S. nije za emisiju u kojoj se priča o svemu ovom a ona dva ekspertska soma jesu onda meni ostaje samo :Hail: Bacio sam pogled na link što nam ga je Mušica doturila. Nemam ništa protiv J.M. ali lupila je. Biljana jeste pomenula topčiderski zločin kao nešto što je zataškavano a to što ne može da se seti imena vojnika, ona je naglasila kao ilustraciju upravo tog predavanju zaboravu. Ma, pogledajte transkript. Kada bude.

Link to comment

Biljana e bila fenomenalna . Tek sam danas gledala emisiju. Sve je rekla na najbolji moguci nacin. Mislim, da li oni misle da smo mi svi ludi, glupi, ne razmisljamo ? O cemu se radi ?

Link to comment
Biljana kao kontra strana vojsci (ministar+analiticar) i kao cuveni pacifista (oduvek je za ulazak u EU, ali ne i za NATO)...
što dokazuje da se ne ponaša kao partijski vojnik, budući da LDP o ulasku u NATO misli suprotno.
Link to comment
Biljana kao kontra strana vojsci (ministar+analiticar) i kao cuveni pacifista (oduvek je za ulazak u EU, ali ne i za NATO)...
Cisto da budemo precizni, Bilja je skoro malo revidirala stav po pitanju ulaska u NATO. Ok, kao pacifista i antimilitarista on je i dalje protiv NATO-a i, u opste, protiv vojske i vojnih saveza, dakle potpuna demilitarizacija. Ali, naravno, posto je to nerealno, a i zbog nase situacije i stanja u drzavi i drustvu, ona misli da bi trebali da udjemo u NATO i to najvise zato sto bi NATO mogao da razbuca razne KOS-ove i ostale vojne obavestajne, tajne sluzbe. I ja sam, licno, negde tog slicnog stava.
Link to comment
što dokazuje da se ne ponaša kao partijski vojnik, budući da LDP o ulasku u NATO misli suprotno.
ja sam video da je potpisana kao dramska spisateljica (nisam cuo kako ju je Olja najavila na pocetku), a ne kao clan LDP-a...
Link to comment

E, jbg, sinoć se taman naoštrio da gledam, kad se javi ortak, stigao čovek iz USA, pa kao jel može da svrati, ja reko može, otvorili vino, zapili se malo i tako, pa sam u ofu samo primetio Biljine sa ponosom istaknute noge, neko laprdanje o Mladiću koje me je motivisalo da dalje ignorišem, i tako prođe veče. Neki drugi put.

Link to comment
E, jbg, sinoć se taman naoštrio da gledam, kad se javi ortak, stigao čovek iz USA, pa kao jel može da svrati, ja reko može, otvorili vino, zapili se malo i tako, pa sam u ofu samo primetio Biljine sa ponosom istaknute noge, neko laprdanje o Mladiću koje me je motivisalo da dalje ignorišem, i tako prođe veče. Neki drugi put.
sve si uradio za odlican pet, isto tako i drugi put. a i ja cu, ne znam koji mi q bio sinoc.
Link to comment

Lazanjski ko prorok jbt-e :blink: : "Lazanjski u Utisku nedelje pre par dana spominjao ovu mogućnost ministru odbrane. Rekao mu je nešto u stilu "pitaću vas kako ćete da objasnite porodici nekog pilota zašto je poginuo, jer nije imao trenažer koji stoji u Podgorici". Evo tri dana nakon toga to se nažalost i desilo".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...