Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja "upadam u agresivu"? Ma jok, čini ti se.Kakve ministre spoljnih poslova smo imali, Jeremić je 1 od najboljih. I šutanovac je OK, kakav nam je ostatak političke ponude.
:lol::Hail:
Link to comment

ja stigla samo predloge da odgledam, kolko primetih sve lepsi od lepseg, onako za kraj nedelje, da nas jos malo dodatno prodrmaju i podsete u koliko sjebanoj zemlji zivimo. mislim, ok je objektivan prikaz stanja, al mogla bi Olja mozda malo vise da ubacuje i neke svetlije trenutke. valjda ima i takvih u Srbiji...jos uvek, ponegde...? :unsure: p.s. dobro, da, videla sam i Biljanine segsi crne cipelaje. dobro joj stoje.

Link to comment
jel se to odnosi i na izjavu u utisku da raste ugled rusije u svetu?
na pocetku su raspravljali o tome sta moze da se podvede pod "ugled". ako je ugled = snaga, onda se se slazem sa njim.
Link to comment
Sutanovac po jubilarni 50-i put rece da je on "duboko ubedjen"..
Znaci...razumete...ja sam duboko ubedjen...znaci...ja sam radio na tome...znaci...stvarno...razumete...koliko god je lose kod nas ima i gore...znaci ja sam ok politicar kakvi su drugi...razumeteJebote kako se nalupetao Lazanski, skroz se upetljao. :lol: Edited by reg
Link to comment
:D Shvatićeš 1 dana.. Smatraš da je neko bio bolji ministar spoljnih poslova od Jeremića: Drašković, Svilanović, žika Seljak, V. Jovanović, Milutinović..?
smatram da je svilanovic bio bolji, ali takodje smatram da je sramota da nas robot predstavlja u svetu. jebi ga, ja sam tradicionalista.
Link to comment
smatram da je svilanovic bio bolji, ali takodje smatram da je sramota da nas robot predstavlja u svetu. jebi ga, ja sam tradicionalista.
Ne slažem se uopšte, ali nema veze, nije to tema.
Link to comment
:D Shvatićeš 1 dana.. Smatraš da je neko bio bolji ministar spoljnih poslova od Jeremića: Drašković, Svilanović, Žika Seljak, V. Jovanović, Milutinović..?
svilanović.za početak je vladao bolje maternjim jezikom. jeremić fejkuje teksaški naglasak ali mu je u suštini govorni engleski nešto bolji od proseka i daleko od savršenog, često maši pravi smisao upotrebljene reči. to što se tiče lingvistike. što se tiče samog ministrovanja, jeremić je pravio raznorazne gafove.plus što je svilanović uspeo da vodi spoljnu politiku tako da ni đinđić ni koštunica ne gunđaju mnogo. dočim je jeremić obična transmisija.suma sumarum, kad se oduzme vukočovek i slobini smehotresi, imamo dva ministra spoljnih poslova, od kojih je jedan sunđer bob. da sada ne počinjemo poređenja sa predratnom diplomatijom... Edited by L'arko
Link to comment
svilanović.za početak je vladao bolje maternjim jezikom. jeremić fejkuje teksaški naglasak ali mu je u suštini govorni engleski nešto bolji od proseka i daleko od savršenog, često maši pravi smisao upotrebljene reči. to što se tiče lingvistike. što se tiče samog ministrovanja, jeremić je pravio raznorazne gafove.plus što je svilanović uspeo da vodi spoljnu politiku tako da ni đinđić ni koštunica ne gunđaju mnogo. dočim je jeremić obična transmisija.suma sumarum, kad se oduzme vukočovek i slobini smehotresi, imamo dva ministra spoljnih poslova, od kojih je jedan sunđer bob. da sada ne počinjemo poređenja sa predratnom diplomatijom...
Naprotiv, savremena diplomatija se generalno razvija u pravcu toga da bude ?obična transmisija?. Tu je Jeremić sasvim u trendu. što se tiče gafova i lingvistike, mislim da to nije toliko bitno (čak mi sada i ne pada na pamet neki konkretni primer)..Ali razumem da je drugima -- tebi konkretno, Jeremić "ljigav" (tako si bar 1 izjavio). Meni nije, meni je Svilanović ljigav.
Link to comment
Ja "upadam u agresivu"? Ma jok, čini ti se.Kakve ministre spoljnih poslova smo imali, Jeremić je 1 od najboljih. I šutanovac je OK, kakav nam je ostatak političke ponude.
Svilanovic je bio perfektan, a cak se slazem i sa Teofilom Pancicem koji je posle izbora Sundjer Boba za ministra rekao "josh cemo plakati za Vukom Drashkovicem" :) ...na pomen "Jeremica kao dobrog ministra" napushtam svaki dalji "dijalog" sa tobom na tu temu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...