Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nesto konkretno? Koliko sam shvatio, odustaje se od ulaska u NATO i idemo gruzijskim modelom?
Molim? Gde si ti to čuo? Imam utisak da gledamo različite emisije .. :unsure:
Ovo je jedno forumaško "š'a je bilo?"Ili po crnogorski "ś'a je bilo?" :lol:
š?o, š?a fali?
Link to comment
@ reg and sludgestvarno mi nije jasno o cemu pricate?! uopste nije pricao o "bezobraznoj holandiji i belgiji", vec je rekao da je to ozbiljan unutarpoliticki problem holandije, da su pale dve vlade...zasto pravite problem tamo gde ga nema?
Pa, upravo to. Ni na jedan trenutak da se osvrne na nasu odgovornost u svemu tome, da ne pricam sto trci da objasni kako Mladica ne cuva vojska (ipak im je on ministar, pa mora da stiti vojsku :rolleyes: ). Edited by Sludge Factory
Link to comment
Pa, upravo to. Ni na jedan trenutak da se osvrne na nasu odgovornost u svemu tome, da ne pricam sto trci da objasni kako ne cuva vojska Mladica (ipak im je on misnistar, pa mora da stiti vojsku :rolleyes: ).
pa zasto bi to objasnjavao kad nije u kontekstu price?! pricalo se da li holandija zateze zbog mladica ili ima jos nekog problema.
Link to comment
pa zasto bi to objasnjavao kad nije u kontekstu price?! pricalo se da li holandija zateze zbog mladica ili ima jos nekog problema.
Ok, a kada ce nasoj vlasti, a konkretno Demokratskoj stranci, od koje se to (mada vise ni ne znam zasto) ocekuje, da bude u kontekstu? Dosta mi je vise da slusam ove bedne i glupe argumente po tom pitanju.
Link to comment
Ok, a kada ce nasoj vlasti, a konkretno Demokratskoj stranci, od koje se to (mada vise ni ne znam zasto) ocekuje, da bude u kontekstu? Dosta mi je vise da slusam ove bedne i glupe argumente po tom pitanju.
nikada, zato i ne glasam za njih, ali je vecerasnji nastup sutanovca sasvim ok.
Link to comment
stvarno mi nije jasno o cemu pricate?! uopste nije pricao o "bezobraznoj holandiji i belgiji", vec je rekao da je to ozbiljan unutarpoliticki problem holandije, da su pale dve vlade...zasto pravite problem tamo gde ga nema?
Kojote...Rekao je kako je to unutrasnje pitanje Holandije [a ne da su zahtevali da Ratko Mladic bude uhapsen], tj. ispali su pickice pa se sad peru preko nas. Na dodatno pitanje "a zasto je onda i Belgija protiv" [da li je to i njihov unutrasnji problem] odgovor je bio "zato sto Belgija prati Holandiju" tj. Belgijanci su njihove bitches. Covek je nevaspitani, bahati, primitivni medved. Trebalo bi poput drugih ministara da prihvati bogoljubov poklon u odelima.
Link to comment
Nešto si hteo? :unsure: U emisiji se pričalo o spoljnoj politici (do malopre, koliko sam slušala). šutanovac je ministar vojni. šta ti nije jasno?
bold za upadanje u agresivu...hteo sam da komentarishem, mislim da je to svrha foruma, razmena mishljenja...pricalo se o nashoj spoljnoj politici i kako reshiti problem sa KiM, Mladicem, Holandijom itd., a ja sam prokomentarisao da ce se to teshko reshiti dok je onaj balavac ministra (spoljnih polsova)...
Link to comment
nikada, zato i ne glasam za njih
S ovim se slazem, odnosno znam ja to, pa ni nemam iskrena ocekivanja od njega (njih). Ali, zasto da ne kazem? On je vlast, ja gradjanin, pricam to svuda, pa i ovde.
Link to comment
Kojote...Rekao je kako je to unutrasnje pitanje Holandije [a ne da su zahtevali da Ratko Mladic bude uhapsen], tj. ispali su pickice pa se sad peru preko nas. Na dodatno pitanje "a zasto je onda i Belgija protiv" [da li je to i njihov unutrasnji problem] odgovor je bio "zato sto Belgija prati Holandiju" tj. Belgijanci su njihove bitches. Covek je nevaspitani, bahati, primitivni medved. Trebalo bi poput drugih ministara da prihvati bogoljubov poklon u odelima.
pa dobro, ali nije negirao da mi moramo da uhapsimo mladica. on to govori od kada se bavi politikom.ajde da se izjasnim - smatram da je sutanovac sasvim ok lik. nije vrhunski intelektualac, nije ni budala, vec je sasvim ok politicar ako pogledamo prosek u njegovoj stranci.
Link to comment
bold za upadanje u agresivu...hteo sam da komentarishem, mislim da je to svrha foruma, razmena mishljenja...pricalo se o nashoj spoljnoj politici i kako reshiti problem sa KiM, Mladicem, Holandijom itd., a ja sam prokomentarisao da ce se to teshko reshiti dok je onaj balavac ministra (spoljnih polsova)...
Ja "upadam u agresivu"? Ma jok, čini ti se.Kakve ministre spoljnih poslova smo imali, Jeremić je 1 od najboljih. I šutanovac je OK, kakav nam je ostatak političke ponude.
Link to comment
ajde da se izjasnim - smatram da je sutanovac sasvim ok lik. nije vrhunski intelektualac, nije ni budala, vec je sasvim ok politicar ako pogledamo prosek u njegovoj stranci.
jel se to odnosi i na izjavu u utisku da raste ugled rusije u svetu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...