Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

@Velja: Naravno, Bakić objasnio da je nemački ambasador preko Blica pritišćao™ da se nemačkom trgovcu oružjem dodeli frekvencija. Vuk Jeremić was right, sheeple!

 

 

Paranoišete, OB prosto-naprosto nema pojma. Nije uspela da hendluje simultanog prevodioca sa jedne strane i vrlo angažovanu Smajli sa druge...

 

E jebiga, propustio sam kraj. Šta je rekao?

 

Nema tu nikakve paranoje. Ona je isuvise inteligentna i vešta osoba za ovakve faulove, sem ukoliko je prestala da se elementarno priprema za svoje emisije. Zato i kažem da mi je teško da poverujem.

 

Solidno se završilo, ali je ukupan utisak vrlo tanak.

Link to comment

Počeo sad Kesić, i on u principu govori sve čemu sam se nadao od Utiska.

 

Neko nekad reče povodom Džona Stjuarta - teško zemlji kojoj je komičar najbolji politički analitičar.

Link to comment

Želim da verujem da je emisija namerno išla ovim tokom i da je Bakićev nastup, baš ovakav kakav je bio, vešto izrežiran.

Link to comment

Počeo sad Kesić, i on u principu govori sve čemu sam se nadao od Utiska.

 

Neko nekad reče povodom Džona Stjuarta - teško zemlji kojoj je komičar najbolji politički analitičar.

 

+1

Link to comment

Želim da verujem da je emisija namerno išla ovim tokom i da je Bakićev nastup, baš ovakav kakav je bio, vešto izrežiran.

 

 

Jes tako nekako izgledalo pred kraj, Ljiki je mislila da je razbila, i onda joj je pred kraj uletelo ovo s plagijatom, bila je poptuno pogubljena.

Link to comment

Au, jbt, tek sad vidim koliko je Mića Jovanović bio pred infarktom kada je pokušavao da anestezira napad™.

Edited by Yoda
Link to comment

sem ukoliko je prestala da se elementarno priprema za svoje emisije.

 

Odavno. Ko zna koji joj je ovo put da pozove gosta naslepo da bi on pricao nesto sasvim suprotno od onog sto je htela. Skoro gostovanje Marka Blagojevica npr.

 

 

 @topic

Olja Kutuzov. Kako je vama fino...

Link to comment

Odavno. Ko zna koji joj je ovo put da pozove gosta naslepo da bi on pricao nesto sasvim suprotno od onog sto je htela. Skoro gostovanje Marka Blagojevica npr.

 

 

 @topic

Olja Kutuzov. Kako je vama fino...

 

Vrlo moguće, samo što je sada imala vrlo lep zicer protiv gospodara i njegovih koje nimalo ne simpatiše.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...