Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jovo ispade lukaviji nego što sam mislio, čekao kraj, i onda im ga uterao, sad nema vremena za Ljikicine rltivizacije, može da se slika.

Link to comment

@Velja: Naravno, Bakić objasnio da je nemački ambasador preko Blica pritišćao™ da se nemačkom trgovcu oružjem dodeli frekvencija. Vuk Jeremić was right, sheeple!

 

Ne pamtim da je ovako sopstvenu emisiju prosula iz ruku. Jbg, teško mi da poverujem da je slučajno.

 

Paranoišete, OB prosto-naprosto nema pojma. Nije uspela da hendluje simultanog prevodioca sa jedne strane i vrlo angažovanu Smajli sa druge...

 

E jebiga, propustio sam kraj. Šta je rekao?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne pamtim da je ovako sopstvenu emisiju prosula iz ruku. Jbg, teško mi da poverujem da je slučajno.

 

 

Eh sad "nije slucajno" Zena se nimalo nije pripremila za emisiju, ocekujuci da ce visoki cinovnik jedne medjunarodne organizacije da razveze jezik kao neki prosecni srpski mudroser.

Link to comment

@Velja: Naravno, Bakić objasnio da je nemački ambasador preko Blica pritišćao™ da se nemačkom trgovcu oružjem dodeli frekvencija. Vuk Jeremić was right, sheeple!

 

 

Paranoišete, OB prosto-naprosto nema pojma. Nije uspela da hendluje simultanog prevodioca sa jedne strane i vrlo angažovanu Smajli sa druge...

 

E jebiga, propustio sam kraj. Šta je rekao?

+1

Link to comment

Jbt ja sam se Jove "odrekao" pre par meseci kad sam ga uzivo slusao i diskutovao na promociji neke knjige u Sabackoj Biblioteci, o SFRJ gde je cak i on u najgorem maniru zlikovaca poceo da barata i manipulise brojem zrtava u ratu u Bosni. Ipak za ovo veceras mu skidam kapu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

LJilja: "U ozbiljnim zemljama, univerzitet je taj koji kaze da li je nesto plagijat i kada padaju glave"

 

Jovo: "Ovde  to Univerzitet ne moze reci."

 

A od Ljilje muk.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...