Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Tema emisije je sloboda medija, i gosti su pozvani u skladu sa tim. Glupo je da pozoves direktora OEBSa da istrazuje Micin doktorat.

 

Odbij, Nešo.

Link to comment

Na B92 upravo: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2014&mm=06&dd=08&nav_category=11&nav_id=858527

 

 

„Što se tiče cenzure, ja imam jedno široko shvatanje tog pojma. Cenzure ima, ima samocenzure, država strahovto utiče na medije. Tajkuni pritiskaju medije jer žele da se dopadnu državi i žele da se dopadnu vlastima“, navela je Smajlović.

 

Kad je to rekla, promaklo mi je. Ili je pisac izostavio da je pricala o Britaniji. :D

Edited by Fins fleet
Link to comment

Odbij, Nešo.

 

Smiri se Simo. Popij casu mleka. Kazu da je dobro za zivce.

Edited by Verterdegete
Link to comment

neverovatno o cemu oni pricaju. svidja mi se sto olja ne podnosi sns, svidja mi se sto je to toliko ocigledno, ali ona jednostavno uzasno vodi ovu emisiju. jebo ih oebs, o cemu se ove radi?!

Link to comment

Ovaj cirkus sa Smajlovickinim gostovanjem i trolovanjem moze samo da se objasni time da je i Olji "zvonio telefon".

 

To je i moj jak utisak (get it, utisak!), ali mislim da je ipak prosto do trapavosti.

Link to comment

Izgleda pre kao grilovanje OEBS-a. (Protiv čega inače nemam ništa, ali valjda postoje neki prioriteti, majka mu stara).

 

Jovo Bakić is a Milford man!

Link to comment

Aha, razotkriven beli svet. Sve ovo Nemacka radi zbog TV Nova i trgovaca oruzjem.

 

edit: Ljilja krenula, ali Jovo ishendlovao. Alal mu vera.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...