Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Nebojša Krsić - običan građanin koji podržava Aleksandra Vučića, koji je za kratko vreme...

 

ko ti taj? mada i sledstveno obrazloženje njegove medijske inscenacije, deluje posve intrigantno

Link to comment

Zakleo sam se da posle onog fijaska sa gnjidama iz kosarke necu vise gledati utisak, ali eto, navadiste me sa ovom najavom price o slini. A ono skroz dosadno.

Link to comment

pera za rubin-ovu maskotu

 

glasanje je otpočelo - sarapa vodi u pulu, ali neznatno

 

Sirota Olja. Prvo su joj uzeli gledaoce, a sad i topic. :(

Edited by Hamlet Strašni
čoveče
Link to comment

Zakleo sam se da posle onog fijaska sa gnjidama iz kosarke necu vise gledati utisak, ali eto, navadiste me sa ovom najavom price o slini. A ono skroz dosadno.

 

 

Biće, biće, siguran sam.

Link to comment

Ako pojacam paranojicu za koji stepen, mogao bih da pomislim kako je Pera sve ovo vreme (30 godina minimum) bio 1 ubacen element™. Bilo bi mi lakse kada bih zasigurno znao da je jednostavno odlepio. 

Link to comment

Olja čini ovaj Utisak totalno negledljivim. Taman je dala reč Panoviću i onda ga je prekinula u sred rečenice da bi nešto pecnula Pajtića i onda ušla s njim u polemiku. Ja bih na mestu ovog čoveka ustala i otišla.

Link to comment

Kakav je idiot Luković, zapeo za ove ćevapviće, "Dunjo, jel imaš gugl?". Ala će da se puši da kad mu objasne da je to pogrešan sajt. Ili bi se pušio da je iole normalan <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...