Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ovo mi bas nije najjasnije... Imas nekakvu sudsku odluku o obavezi gledanja televizije ili mislis da ce nebo pasti i da je jedino sto ga pridrzava tvoje gledanje u ekran nedeljom uvece?
mislim da mi ta emisija najmanje smeta od svih ostalih i da je najkvalitetnija od svih, a to opet ne mora da znaci da je perfektna i da je svetinja...ne, naravno da nebo nece pasti, ne znam zashto toliko preuvelicavash, nisam rekao da ne mogu bez Olje i njene emisije...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gosti: Dragan šutanovac - ministar odbraneMiroslav Lazanjski - vojni analitičarBiljana Srbljanović - dramska spisateljica :lol:lazanski i BS

Link to comment
Gosti: Dragan šutanovac - ministar odbraneMiroslav Lazanjski - vojni analitičarBiljana Srbljanović - dramska spisateljica
:s_w: леба ти с' огадио.Nije mogla da se seti trećeg relevantnog za sekjuriti diskusiju, pa ajd da ima koga da davi kako se прод'о. :lol:
Link to comment

pa mogla je da zove ljubodraga stojadinovica. on je vojni analiticar, a ima drugacije stavove od lazanskog. tako bi emisija mogla da bude zanimljiva. jel poenta da se pokaze gradacija - patriota, sutanovac, izdajnik/ca?EDIT- ima i onaj aleksandar radic.

Edited by kojot
Link to comment
pa mogla je da zove ljubodraga stojadinovica. on je vojni analiticar, a ima drugacije stavove od lazanskog. tako bi emisija mogla da bude zanimljiva. jel poenta da se pokaze gradacija - patriota, sutanovac, izdajnik/ca?EDIT- ima i onaj aleksandar radic.
Jes, stvarno, ima alternativa. No to je valjda koncept da ima samo dva upućena u temu emisije, a treći neki cinični novinar ili umetnik/ca (nije zbog Uroša, nego zbog nadležnog lica koje mi uvek džender korektuje priopćenja :D ) :wub:
Link to comment

biki je ovde suvisna. nije mi jasno zasto su je zvali? posto i lazanski podrzava ministra, logicno bi bilo da je pozvan general delic, pa da imamo neki sukob misljenja.

Link to comment
biki je ovde suvisna. nije mi jasno zasto su je zvali? posto i lazanski podrzava ministra, logicno bi bilo da je pozvan general delic, pa da imamo neki sukob misljenja.
Pa ovo je ideološki sukob na liniji soldati i pacifisti, tj. bar se meni tako učinilo u onih 5 min. gledanja nakon kojih sam morao da prebacim zbog izuzetnog transfera blama koji izazivaju gosti.
Link to comment
Pa ovo je ideološki sukob na liniji soldati i pacifisti, tj. bar se meni tako učinilo u onih 5 min. gledanja nakon kojih sam morao da prebacim zbog izuzetnog transfera blama koji izazivaju gosti.
pre svih Biljana. Edited by nixolaus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...