Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Šta veli Petničar?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Teško je sve pohvatati... jer je jednostavno pogubljen u vremenu i prostoru...

Amerika, Bil Gejts, Norveška, brejn dredjn koji nije brejn drejn, neverovatno....

Link to comment

Teško je sve pohvatati... jer je jednostavno pogubljen u vremenu i prostoru...

Amerika, Bil Gejts, Norveška, brejn dredjn koji nije brejn drejn, neverovatno....

Nemam hrabrosti da vidim Petničara, nakon svih generacija talentovane dece koja su tamo potrošena...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Pa jbt, vidi se na prvi pogled. Čak i govori kao on. I preziva se kao on.

 

nisam znao kako se preziva, nisam ni znao ko su gosti,  ukljucio sam se kasnije. bukvalno klon, cak ima i taj blago iritantan glas.

Link to comment

Žali se na zakon koji je donet u njeno vrema. A inače direktore ne imenuje ministarstvo.

na to pokushavam da skrenem paznju. imala je svojih 5 minuta. ne secam se kako ih je potroshila. ne seca se ni ona, ochigledno ^_^

 

na zalost, ona me nervira vishe od ministra, a to nije dobro za resor, ja sam navikla da najvishe mrzim ministra ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

ministar pere kosu istim samponom kao i aca lukas. ne znam ko je covek uopste i kakve su mu reference, ali deluje kao pao s marsa i nista nije posao ministarstva.

Link to comment

nisam znao kako se preziva, nisam ni znao ko su gosti,  ukljucio sam se kasnije. bukvalno klon, cak ima i taj blago iritantan glas.

meni je izgledao kao da ga je rodio dejvid koperfild, a ne taj vash ^_^

Link to comment

zar su ovi predlozi uopste bili potrebni? mislim sa ovim ljudima koji placu i pricaju svoju muku, i nazivi su mi bezveze. moze biti i da  ja ne razumem...

Link to comment

meni je izgledao kao da ga je rodio dejvid koperfild, a ne taj vash ^_^

 

 pa ne iskljucujemo mogucnost da je koperfild mama, nemamo mi predrasude.

Link to comment

 pa ne iskljucujemo mogucnost da je koperfild mama, nemamo mi predrasude.

sto si ti danas brezobrazan ^_^

 

meni je njegov tata (ne dejvid!) drag, uprkos svim stranputicama. takva sam ja 1 zena, tolerantna :D

Link to comment

Nemam hrabrosti da vidim Petničara, nakon svih generacija talentovane dece koja su tamo potrošena...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

 

u kom smislu?

Link to comment

realno, ne vidim razlog da se Srbijanka poteze kao bilo kakav kriticar .... zena je imala priliku tamo pocetkom ovoga veka i sta je bilo - nista :)

ako bi meteoroloskim recnikom pricali, kod mene se zajebala u prognozi ...

na prijemnom (1988.) je rekla da ko prenese dva ispita iz prve u drugu da taj sigurno pada ...

od mene je dobila prc.

sto se sadasnjega ministra tice ...

ne znam koji muu je trebalo da se bakce sa ovim poslovima, al kad vec jeste - slutim da je najebao ...neka kola ce da se skrse na njemu ...

deca, veceras - kao deca ... leptirici sarenici ...

a ministarko sto je rekao da pale napolje - sta je slagao ?

obrazovanje nam je realno otislo u tuki, on to zna i sad treba ga pljujemo sto je to polu javno rekao ? tj. rekao je ali nije bas konkrevetno ...

 

ajde da ga ne pljujemo previse barem jos neko vreme...

 

btw.

ja trenutno radim kao prosvetar tako da sam inside u celoj prici

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...