Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Može i Mandrak da bude ministar sa 96% budžeta za plate - ništa neće da uradi.

 

Mi za nauku i obrazovanje u budžetu izdvajamo tri i po puta manje nego 1990.god.

Link to comment

hocu da ova srbijanka ide kuci. potroshila sam sve, potroshila sam i srbijanku.

 

svako ko je ikad imalo primirisao bilo kakvoj vlasti i nije uradio nishta od onoga o chemu (opet) kenja smara (hajde, poshtovanje, ovo ono palci <_<), da ide kuci, da ide u penziju, da ide u bashtu, od volje mu. da ne govori vishe shta je trebalo da se uradi u kraljevstvu propushtenih prilika. snaci cemo se nekao -_-

 

apelujem da se pre uchenja povezivanja pojmova, nauche pojmovi. koji su, iju :o, chinjenice <_<

 

 

 

ako progovori josh jednom, razbicu mali prijemnik.

 

necu, deca mi se svidjaju, poshto ne znaju chinjenice, jer je nehumano bubati chnjenice, oni ne znaju ko je ona, te je tako, ne povezujuchi pojmove koje ne znaju, ne tretiraju 2% :rolf:

Edited by gospa buba
Link to comment

Ovaj S023E020 Utisak nedelje me je podsetio zašto nikad ne gledam Utisak nedelje.

 

Misim, posle onakve nedelje, Olja dovede goste koji se bave neaktuelnim temama. Ničim se ne bave. Iton, UCLA, mala matura, velika matura, učenje na vreme, nastavnica pitala, profesor ispitao, logičko učenje, učenje napamet.  Misim, nemoj da mi pričaš.

 

Bolje da se iscimala da dovede Luku Modrića i ceo Real i da bude potpuno aktuelna. Likovi su se više bavili temom poplava nego ona.

 

Zato, ako nije stigla da ih pozove u večerašnju emisiju, a budući da momci slave to i nije bilo baš bilo izvodljivo, ima šansu da ih pozove u sledeću emisiju.

 

Tada bih sigurno odgledao Utisak od A do Š. Ovako, odgledao sam ga od A, do malo a. Pisano, malo a.

Link to comment

kasno sam se ukljucila, ko su ova deca??? je l ovo ko ono kad je natasa miljkovic pozvala neke klince iz mense u kljuc, taj fazon? 

Link to comment

Uh, ne bih da je branim. Tema je uvek aktuelna, osim sad.

Da se bavila poplavama bila bi to potrošena emisija.

Na rts-u je kompletna vlada, na pinku najaktuelniji gradonačelnik.

Link to comment

Uh, ne bih da je branim. Tema je uvek aktuelna, osim sad.

Da se bavila poplavama bila bi to potrošena emisija.

Na rts-u je kompletna vlada, na pinku najaktuelniji gradonačelnik.

naravno, nece niko da je brani, mi gledamo utisak, samo da ne bismo gledali kompletnu vladu, tu je njena primarna namera izvrshena u potpunosti ^_^

Link to comment

Tema je savršeno aktuelna, poslednje što bilo kome nedostaje na programu je još jedna emisija o poplavama.

 

Deca su OK, mada mi devojka izgleda kao da ima 25-30 godina a mladić liči na Acu Stojanovića.

Link to comment

mladic je klonirani predrag markovic, cak i istoriju studira.

 

 

Mladić liči na istoričara Peđu Markovića. Pitam se zašto...

 

:lol:

 

nisam imao pojma da mu je sin. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...